کاربران در سه ماهه مبدا ۲۰۲۰ بیش از ۲۳/۴ میلیارد دلار صرف کردن اپلیکیشن ها کرده اند

admin دسته‌بندی نشده

ASGHباOOOON اتساع بیماری کرونا، گواه خودقرنطینگی بسیاری از مردم سراسر دنیا بودیم. شرکت ها نیز به کارمندان خود اجازه دادند که به قیافه دورکاری از ساختمان بوسیله فعالیتشان ادامه دهند. با این حال، حضور تو بناء به معنی اضافه زمان فراغت است و آمارها نشان می دهد که کاربران بخاطر انباشته کردن زمان خالیشان رفتار به نصب اپلیکیشن های مختلف ازجمله بازی کرده اند.مقاله های مرتبط:آموزش فعال سازی دارک مود روی کامل وب سایت هااپل اپلیکیشن دارک اسکای را خرید؛ از این پس انحصاری بخاطر iOS

در حال حاضر اپلیکیشن های مختلفی را در بن های مختلف می توان یافت که شامل خرید، تناسب کالبد و سلامت، دورکاری از ساختمانی و موارد دیگر می شوند. طبق آمارهای ارائه شده، رکوردهای ثبت شده در سه ماهه فاتحه سال ۲۰۲۰ شگفت آور است.

آمارها مدال می دهد که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ تماشایی هزینه بیشتر کاربران بخاطر خرید اپلیکیشن بوده ایم. میزن زمان صرف شده روی اپلیکیشن ها و بازی های اندرویدی و مبتنی پیاده شدن iOS در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ نسبت به همین بازه زمانی داخل سال ۲۰۱۹ نیز با رشد ۲۰ درصدی همراه بوده است.

در سه گانه ماهه اول سال ۲۰۲۰ کاربران داخل سراسر گیتی زیاد از ۲۳/۴ میلیارد دلار صرف خرید اپلیکیشن ها کرده اند. این در حالی است که ۱۵ میلیارد از این نفقه به اپلیکیشن های مبتنی بر iOS و ۸/۳ میلیارد دلار نیز به اپلیکیشن های اندرویدی مرتبط است.

همچنین آمار هردو پلتفرم نشان می دهد که هزینه صرف شده بخاطر ابتیاع اپلیکیشن ها نسبت به همین بازه زمانی داخل سال گذشته با نمو ۵ درصدی همراه بوده است. این خریدها دربرگیرنده خود اپلیکیشن خواه قابلیت های درون پرداختی مانند پول های مجازی داخل ورزش می شود.

از میان اپلیکیشن های iOS که کاربران بخاطر خرید آن ها خواه قابلیت های در پرداختی هزینه کرده اند، ۶۵ درصد را ورزش ها تشکیل می دهند. این آمار درون اندروید به ۸۵ درصد می رسد. درواقع کاربران اندروید و iOS نزدیک به ۱۶/۷ میلیارد دلار صرف کردن خرید یا قابلیت های درون پرداختی ورزش ها کرده اند.

کاربران ایالات متحده و چین بیشترین خرج را صرف کردن خرید اپلیکیشن های iOS کرده اند؛ اما بخاطر اپلیکیشن های اندرویدی، بیشترین هزینه توسط کاربران ژاپن، اکراه جنوبی و ایالات متحده صورت پژمرده است. اکثر کاربران اندرویدی پولشان را صرف ورزش ها، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های سرگرمی قرین دیزنی پلاس خواه توییچ کرده اند.

در این بین، کاربران iOS از پولشان برای معامله بازی ، اپلیکیشن های مشغولیت و اپلیکیشن های خصوصی ویرایش عکس و ویدئو صرف کرده اند. جالب است بدانید به قدری از اپلیکیشن تیک تاک کاربرد شده و کاربران جهت استفاده از قابلیت های آن خرج کرده اند که تو میان پنج اپلیکیشن گران کردن iOS استراحت گرفته است.نصب بیش از ۳۱ میلیون اپلیکیشن درون سه ماهه ابتدا سال ۲۰۲۰

داخل بازه زمانی سه ماهه مطلع سال ۲۰۲۰ بیش از ۳۱ میلیون اپلیکیشن دانلود و گمارش شده است که نسبت به بازه زمانی سه گانه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ با نمو ۱۵ درصدی همراه است. جالب است بدانید که اصولا سه گانه ماهه چهارم هر سال به برهان شروع جشن سال نوی میلادی، آمار استعمال از اپلیکیشن ها و بازی های ویدیویی افزایش می یابد.

داخل گوگل پلی معیار دانلودها در سه گانه ماهه مطلع سال ۲۰۲۰ نسبت بوسیله سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ با رشد ۵ درصدی همراه بوده است و بیش از ۲۲/۵ میلیارد وهله اپلیکیشن و ورزش دانلود شده اند. این آمار تو iOS با رشد ۱۵ درصدی همراه بوده و به رقم ۹ میلیارد وعده دانلود رسیده است.

جالب است بدانید که از استاندارد دانلود ذکر شده در iOS تو حدود ۶۵ درصد را اپلیکیشن هایی به جاهل از بازی ها تشکیل می دهند و این یعنی خودقرنطینگی بوسیله فروش اپلیکیشن های کاربردی کمک کرده است. در اندروید نیز ۵۵ درصد از دانلودها را اپلیکیشن هایی به غیر از بازی ها تشکیل می دهند.

زیادترین دفعات دانلود اپلیکیشن های اندرویدی به کاربران هندی و برزیلی خاص می یابد. داخل iOS نیز کاربران چینی و آمریکایی زیادترین دفعات دانلود اپلیکیشن را داشته اند. با این حال در هردو پلتفرم، تماشاچی رشد معامله بازی ها و زمان سپری شده بخاطر انجامشان بوده ایم.

در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ آمار دانلود ورزش ها نسبت به همین بازه زمانی درون سال گذشته میلادی با رشد ۲۰ درصدی همراه بوده است و به ۱۳ میلیارد وعده می رسد. از آمار اعلام شده، ۱۰ میلیارد دانلود به گوگل پلی اختصاص یافته است و ۳ میلیارد بار همچنین بازی های مبتنی بر iOS دانلود شده اند.بیشتر بخوانید:قابلیت کاهش مصرف داده برای دانلود در کروم 86 کوشا می شودقابلیتی مانند ایردراپ در انتظار کاربران اندرویدیمایکروسافت لانچر 6 با تغییرات فراخ از طرز رسیدگوگل مپس با Live View AR AR مکان دقیق شما را پدیدار می کندهمکاری رمزی برای عکاسی از خودرو با استفاده از فیس

شاید دوست داشته باشید:

درخواست نصیب و قسمت هند از واتساپ بخاطر بازگردانی سیاست های پیشین خود درباره حفظ حریم خصوصی

پیام رسان های مختلفی تاکنون معرفی شده اند؛ اما همه ی آن ها نتوانسته اند درون بین مردم بکلی جهان […]

بوگاتی تایپ 57 مقیاس ۱۹۳۷ با قیمت ۷ میلیون دلار حراج می شود

در کلاس خودروهای کلاسیک ساخته شده در عهد پیش از مجادله جهانی دوم، محصولات بوگاتی دارای ارزش زیاد فوقانی هستند. […]

مینگ چی کو: مک بوک پرو با مدل سازی و باطراوت ابزار کاملا جدید در سه ماهه ثالث ۲۰۲۱ رونمایی می شود

به گزارش اپل اینسایدر، مینگ-چی کو، تفریق گر صیت آشنای محصولات اپل، در آخرین یادداشتش خطاب بوسیله سرمایه گذاران مطالبه […]