فناوری شارژ 125 وات اوپو معرفی کردن شد

admin دسته‌بندی نشده

اوپوSGHAROOOON سال ها است که درزمینه ی توسعه ی فناوری های شارژ سریع عملکردی درخشان دارد و همواره توانسته است در بین مقدماتی شرکت ها بخاطر ارائه ی شارژرهایی با توان بیشتر شلنگ بردارد. این شرکت پیش تر توانسته است فناوری به کاررفته تو سیستم Dash Charge گوشی های هوشمند وان پلاس را توسعه دهد و بوسیله طورکلی، تجربه ی زیادی تو این حوزه دارد. اوپو توانسته است در گوشی های خود از فناوری های سریع تر تیمار مصرف درنگ. ریلمی، زیرشاخه ی اوپو، نیز فناوری های شارژ سریع این شریک شدن را به طور گسترده به حکم می برد. 

چند روز پیش، اوپو داخل خبری غیرمنتظره اعلام کرد به متعاقب معرفی فناوری شارژ سریع ۱۲۵ وات است. در نگاه اول، این خبر همچون بازی تبلیغاتی بوسیله نظر می رسید؛ اما انتظارات انتها به انتها رسید و این شریک از سریع ترین فناوری شارژ سریع تاریخ گوشی های هوشمند پرده برداری کرد تا رکوردی جدید درون این زمینه ثبت کنند. به گفته ی اوپو، این فناوری پیشرفته ترین فناوری شارژ کندرو صنعت گوشی های هوشمند به شمار می آید. 

اوپو تو مراسم خود به اعداد مهمی بسان حجم باتری و زمان لازم برای شارژ کامل آن اشاره کرد. براساس داده ها رسمی، فناوری متاخر اوپو می تواند باتری ۴،۰۰۰ میلی آمپرساعتی را در ۲۰ دقیقه کاملا شارژ کند. به علاوه بوسیله لطف این فناوری، درصد شارژ این باتری داخل ۵ دقیقه بوسیله ۴۱ درصد می رسد. در مقایسه ای جالب، هوشیار می شویم فناوری جدید همدستی آیکو، از زیرشاخه های ویوو، نبوغ خروجی ۱۲۰ وات دارد و باتری با حجم مشابه را در ۱۵ دقیقه شارژ می کند. درهرصورت، اگر ادعاهای اوپو عین داشته باشند، این فناوری جدید می تواند رکورد پیشین اوپو را برای شارژ کامل باتری ۴،۰۰۰ میلی آمپرساعتی گشایش بخشد و آن را تقریبا ۱۰ دقیقه کاهش دهد. 

در نگاه اول، ترقی ی فناوری شارژ سریع ۱۲۵ وات ممکن است بخاطر برخی کاربران معمولی به دید برسد؛ اما ماجرا زیاد فراتر از پیدایش آداپتوری بزرگ و متصل کردن آن بوسیله گوشی هوشمند است. شارژر و کابل و خود باتری باید حتما بوسیله گونه ای طراحی و مخلوق شوند که از پناه و کارایی لازم برخوردار باشند. اگر جوانب امنیتی پاس نشود، شارژ باتری با توان ۱۲۵ وات می تواند به ترکیدن آن منتهی شود.

اوپو می گوید اولین گوشی مهیا به این فناوری که فعلا نامش را نمی دانیم، از باتری مجهز به سلول های دوگانه ی 6C استعمال خواهد کرد. طبق ادعای اوپو، در این راهکار از «نسبت باتری درخورتوجه» استفاده شده است. خود شارژر چگالی انرژی بهبودیافته تازگی از سلسله قبل دارد تا بوسیله درستی کارش را انجام دهد. برخلاف شارژرهای پیشین VOOC اوپو که درگاه USB-A A داشتند، در دو انتهای کابل متاخر از درگاه-USB C استفاده شده. 

است اوپو هنوز رسما گوشی هوشمندی را معرفی نکرده است که با این فناوری ۱۲۵ وات عرضه. شود بااین حال، تجربه علامت داده که این همدستی معمولا قابلیت هایی نظیر فناوری شارژ ۱۲۵ را پیش از رونمایی محصولات فراهم به آن ها معرفی می. نرم درحال حاضر، از اوپو رینو ایس به عنوان بهترین گوشی گیتی ازلحاظ فناوری شارژ کندرو یاد می شود  و باتری ۴،۰۰۰ میلی آمپرساعتی این مایه را می توان به لطف شارژر ۶۵ وات اوپو در ۳۱ دقیق کاملا شارژ.

کرد اوپو، وان پلاس، ویوو و چند شرکت دیگر همگی مافوق مالکیت همدستی بزرگ تری با نام BBK Electronics هستند؛ ازاین رو، ارتباطاتی با یکدیگر. دارند سال گذشته، ویوو فناوری شارژ سریع ۱۲۰ وات را شناساندن کرد که طبق ادعای این شرکت، می توانست باتری ۴،۰۰۰ میلی آمپرساعتی را در ۱۳ دقیقه شارژ کند؛ بااین حال، تاکنون گوشی هوشمندی با این فناوری عرضه نشده.

است به طور کلی، اوپو درزمینه ی روی آوردن بوسیله فناوری شارژ بی سیم عملکرد چندان مناسبی از خویشتن به جای نگذاشته. است جالب است بدانید اولین گوشی فراهم به فناوری شارژ بی سیم اوپو اوایل سال جاری میلادی شناساندن شد؛ باوجوداین، اوپو امروزه ادعا می کند تند ترین فناوری شارژ بی سیم گیتی را دراختیار. دارد این یعنی شرکت چینی نه عزب درزمینه ی شارژ سریع سیمی، بلکه درزمینه ی شارژ تند بی سیم نیز پیش رو بوسیله احصائیه می. آید فناوری متاخر AirVOOC اوپو شارژ تند بی سیم ۶۵ وات است که می تواند باتری ۴،۰۰۰ میلی آمپرساعتی را بوسیله صورت بی سیم داخل ۳۰ دقیقه کاملا شارژ. یواش اگر این ادعا نسب داشته باشد، فناوری AirVOOC اوپو از بسیاری از فناوری های شارژ تند سیمی راسته نیز سریع تر خواهد.

وجود اوپو شارژر ۶۵ وات AirVOOC را نیز مدل سازی کرده است؛ بااین حال، فعلا نمی دانیم این شارژ کِی و با چه قیمتی دردسترس قرار می. گیرد همچنین، ظاهر نشده است اولین گوشی مجهز بوسیله فناوری شارژ بی سیم AirVOOC چه زمانی از نحو می. رسد بسیاری از کارشناسان نبود شارژ بی سیم را یکی از نکات واقعی منفی مربوط به درفش دار جدید اوپو، یعنی فایند X2 پرو، به حساب. آوردند ظاهرا اوپو با علم به این موضوع با معرفی کردن AirVOOC تلاش کرده است موکد تر درون بازار فناوری های شارژ حضور واضح. 

کند اوپو در انتهای مراسم آنلاینش، چند آداپتور جمع و تعدی متاخر رونمایی کرد که فناوری GaN از آن ها پشتیبانی می. کند به لطف این فناوری، ابعاد آداپتورهای یادشده تا اندازه زیادی کاهش پیدا می. کند شارژر مطلع توان خروجی ۵۰ وات دارد و مینی SuperVOOC نامیده می شود و اوپو در رسم خود، این شارژر را با ابعاد کیف جاکارتی مقایسه. کرد شارژ دیگر از سنخ ۱۱۰ وات است که ابعادی تقریبا تیمار اندازه با شارژهای ۱۸ وات معمولی. 

دارد دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی فناوری شارژ ۱۲۵ وات اوپو چیست؟بیشتر:بخوانید حذف شارژر از جعبه آیفون 12 اپل؛ واکنش ها چگونه خواهد بود؟پرچمدار جدید شیائومی با شارژ ۱۲۰ وات احتمالا ماه آینده معرفی می شودگلکسی S20 فن ادیشن احتمالا با نمایشگر ۱۲۰ هرتز ارائه می شودپشتیبانی گلکسی نوت 20 از ارتباطات 5G و-Wi Fi 6 تایید شدتصویر جدیدی از مایکروسافت سرفیس دوئو منتشر

شاید دوست داشته باشید:

کاترپیلار گوشی هوشمند کت اس 62 پرو را رونمایی کرد

کاترپیلار جدیدترین گوشی هوشمندش را رونمایی کرده است که درواقع، جانشینی بخاطر استاندارد فعلی کتف اس ۶۱ می شود. محصول […]

گلکسی M01 کور سامسونگ با اندروید ۱۰ Go رونمایی شد

داخلSGHAROOOON دو ماه گذشته، سامسونگ سه گانه گوشی جدید در میدان هند معرفی کرده که قیمتشان اندک از ۱۰،۰۰۰ روپیه […]

زوم اپ؛ زبان بیاموز، اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

آموزش اصطلاح انگلیسی بوسیله خصوص داخل دنیای امروز که غرق فناوری و وسایل دیجیتال است، وقار بسیاری پیدا کرده است؛ […]