فاکسکان به التماس اپل، یک میلیارد دلار داخل هند سرمایه گذاری می کند

admin دسته‌بندی نشده

اپل برنامه های شدید و بلندپروازانه ای برای هند دارد. کوپرتینویی ها تأیید کرده اند که تا سال ۲۰۲۱، ابتدایی فروشگاه رسمی اپل استور را در هند اسلوب اندازی می کنند. فاکسکان هم سرمایه گذاری خود را تو این سرزمین افزایش می دهد و ظاهرا نیت تنخواه گذاری یک میلیارد داری دارد. درحال حاضر، همدستی تایوانی بخش از مونتاژ گوشی آیفون را داخل هند اجرا می دهد.

گزارش جدید رویترز می گوید که اپل به مرور فرایندهای تولید خود را از چین بوسیله کشورهای دیگر منتقل می کند. مدل دهی فرایندهای تولید و مونتاژ در هند تیمار در مسیر همین استراتژی راحتی دارد. احتمالا اپل از فاکسکان خواسته است تا سرمایه گذاری خود را در هند افزایش داده و مراکز تولید و مونتاژ را در این ملک توسعه دهد. یکی از کارخانه های پا بر جا هدف توسعه، داخل ده سریپرومبودور هند قرار دارد که گوشیآیفون XR درون آنجا مونتاژ می شود.مقاله های مرتبط:اپل احتمالا یک پنجم از خطوط تولید آیفون ها را از چین به هند منتقل می کندفاکسکان بخاطر تولید آیفون کارخانه ۱۰ میلیارد دلاری در هند احداث می یواش

پروگرام ی توسعه ی مراکز تولیدی فاکسکان تو هند تا سه سال آینده به اتمام می رسند و امکان تولید و مونتاژ مدل های دیگر آیفون را در آن قلمرو فراهم می کنند. منابع نزدیک به شرکت تایوانی می گویند که سرمایه گذاری جدید، ۶۰ هزار فرصت شغلی برای هندی ها ایجاد می کند.

هند دومین راسته گوشی های هوشمند در جهان محسوب می شود، ولی اپل تنها یک درصد از فروش داخل میدان سابق الذکر را دراختیار دارد. مالیات های سنگین واردات داخل کشور، باعث می شود تا ارزش گوشی های آیفون داخل بازار، بسیار ارتفاع باشد. اگر اپل بتواند محصولات بیشتری را به صورت تویی تو هند تولید کند، قطعا ارج کامل شده ی آن ها نیز کاهش پیدا خواهد کرد و سهم بازار نیز به ممارست بیشتر می شود.

اگر پروگرام های توسعه ی فاکسکان در هند با موفقیت همراه شود، اپل می تواند آیفون های خود را از آن سرزمین بوسیله دیگر بازارهای جهان صادر کند. به هرحال نفقه ی نیروی انسانی در هند پایین تر از چین است و ترقی ی زیرساخت های صادراتی نیز با سرعت قابل توجهی ادا می شود. همین موارد باعث می شوند تا اپل بتواند به مرور از هند بوسیله عنوان هاب صادراتی خود استفاده کند.زومیت را داخل شبکه های اجتماعی دنبال کنید:اینستاگرام توییتر یوتیوب تلگرامبیشتر بخوانید:ریلمی فردا فناوری شارژ سریع ۱۲۵ وات خویشتن را معرفی کردن می کندشیائومی احتمالا ماه آینده شارژ سیمی ۱۰۰ وات شناساندن می کندرونمایی رسمی از مدل سازی وان پلاس نورد تو ویدئویی جدیداپل بوسیله کاربران آمریکایی آسیب دیده از Batterygate خسارت پرداخت می کندتیزر لنوو لیجن فاحش شد؛ نمایشگر ۱۴۴ هرتز و شارژ نوک تیز ۹۰ وات

شاید دوست داشته باشید:

کاترپیلار گوشی هوشمند کت اس 62 پرو را رونمایی کرد

کاترپیلار جدیدترین گوشی هوشمندش را رونمایی کرده است که درواقع، جانشینی بخاطر استاندارد فعلی کتف اس ۶۱ می شود. محصول […]

گلکسی M01 کور سامسونگ با اندروید ۱۰ Go رونمایی شد

داخلSGHAROOOON دو ماه گذشته، سامسونگ سه گانه گوشی جدید در میدان هند معرفی کرده که قیمتشان اندک از ۱۰،۰۰۰ روپیه […]

زوم اپ؛ زبان بیاموز، اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

آموزش اصطلاح انگلیسی بوسیله خصوص داخل دنیای امروز که غرق فناوری و وسایل دیجیتال است، وقار بسیاری پیدا کرده است؛ […]