مسابقه هواوی بخاطر جایزه یک میلیون دلاری بهینه برنامه مبتنی بر HMS Core آغاز شد

admin دسته‌بندی نشده

ASGHهواویOOOON آغاز محک نوآوری Apps UP را اخبار کرد و از برنامه نویسان پنج منطقه دعوت به عمل آورد تا با محضر در آن از جایزه یک میلیون دلاری نصیب مند شوند؛ مرام از برگزاری این مانور کاربرد خلاقانه از عملکرد و نبوغ های ارائه شده توسط HMS Core است.

هواوی چند شهید را بیان کرده و می استعداد گفت که بیشتر از همه استعداد های AR AR و AI را مدنظر. دارد StorySign از HiAI بخاطر اسکن متن استفاده کرده و از کیت آموزش ماشین هم برای ترجمه کتاب ها به تعبیر اشاره استفاده می کند تا کودکان ناشنوا بتوانند از آن ها لذت. ببرند همچنین Link Now تیمار دشوار مناسبت و انبازی از راه  دور را که امسال اهمیت زیادی دارد، رفع می.

کند توسعه دهندگانی که ایده های خلاقانه مشابهی هم دارند، می توانند درون ۵ دسته رقابت کنند؛ این ۵ گروه محتوی بهینه برنامه ها، بهینه بازی، بهترین شبکه اجتماعی و محبوب ترین برنامه می. شود براساس مفروضات موجود، هواوی برای هر یک از افراد و قسمت قسمت کردن ها، جوایزی را تهیه دیده.

است حزن زمان حال این مسابقه در حال ارتکاب بوده و علاقه مندان می توانند تا ته ماه (اوت یعنی ۱۰ شهریور) ماه ثبت شهرت کنند؛ این ثبت نام می تواند در قالب فردی خواه گروهی، آن حزن با یک تیم حداکثر سه گانه نفره. باشد داوطلبان باید دستور کار های خود را تا پایان شهریور ارسال کنند و تو ادامه یک هیئت داوران به رخ منطقه ای، تعداد ۲۰ برنامه برتر را گزینش خواهند. کرد توجه داشته باشید این رقابت درون ۵ منطقه اروپا، آسیا اقیانوسیه، آفریقا، آمریکای لاتین و چین برگزار خواهد.

شد کلیه دستور کار ها ازطریق برنامه Huawei AppGallery و از کتاب ۲۱ (سپتامبر ۳۱ شهریور) ۹۹ دردسترس یکسره کاربران استراحت خواهند. گرفت همچنین مرحله پایانی این فتنه هم در ماه (اکتبر مهر و) آبان خواهد. حیات علاوه پهلو جایزه نقدی یک میلیون دلاری، بهترین برنامه ها هم در AppGallery عالی خواهند شد که به عارض بالفعل باعث نمایش آن ها درون برابر ۶۵۰ میلیون کاربر در ۱۷۰ قلمرو جهان می.شود بیشتر:بخوانید گوشی تاشدنی بعد اینده سامسونگ Galaxy Z Fold 2 معروفیت داردگلکسی نوت 20 سامسونگ ۳۱ مرداد به راسته عرضه می شودوزیر: ارتباطات ممنوعیت واردات گوشی های گران نم از ۳۰۰ یورو بازنگری می شودموتو جی 5G پلاس با باتری 5000 میلی آمپرساعت و فناوری شارژ زننده 20 وات شناساندن خواهد شددوربین سلفی می 10 پرو امتیاز ۸۳ را از DxOMark کسب

شاید دوست داشته باشید:

کاترپیلار گوشی هوشمند کت اس 62 پرو را رونمایی کرد

کاترپیلار جدیدترین گوشی هوشمندش را رونمایی کرده است که درواقع، جانشینی بخاطر استاندارد فعلی کتف اس ۶۱ می شود. محصول […]

گلکسی M01 کور سامسونگ با اندروید ۱۰ Go رونمایی شد

داخلSGHAROOOON دو ماه گذشته، سامسونگ سه گانه گوشی جدید در میدان هند معرفی کرده که قیمتشان اندک از ۱۰،۰۰۰ روپیه […]

زوم اپ؛ زبان بیاموز، اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

آموزش اصطلاح انگلیسی بوسیله خصوص داخل دنیای امروز که غرق فناوری و وسایل دیجیتال است، وقار بسیاری پیدا کرده است؛ […]