نسخه بعدی اپلیکیشن گوگل، احتمالا تلفظ نام ها را می آموزد

admin دسته‌بندی نشده

گوگل اپلیکیشن های متنوعی را در سیستم عامل موبایلی اختصاصی خود، اندروید، منتشر می درنگ. هیچ یک از اپلیکیشن های شرکت، به پیمانه ی Google App کامل و تام نیستند. این اپلیکیشن دربرگیرنده سرویس های متنوعی همچون Google Search, Google Discover, Google Podcasts, Google Assistant و Google Lens است و با هربار به روزرسانی، درخت سرو های و قابلیت های بیشتری را بوسیله کلکسیون ی خود اضافه می کند. کاربران و کارشناسان XDA-Developers عموما با تجزیه و تحلیل پکیج های APK، قابلیت های آتی گوگل را تو اپلیکیشن جامع پیش بینی کرده و تا اینکه پیش از رونمایی رسمی، آن ها را کوشا می کنند.

تجزیه ی پکیج APK آخرین نسخه از اپلیکیشن گوگل (v10.93.8.29) مدال از استعداد دوست داشتنی جدیدی دارد که امکان آموزش تلفظ نام مخاطبان را به گوگل اسیستنت مجهز می کند. مطالعه های بیشتر، قابلیت های دوست داشتنی تری از اپلیکیشن جدید گوگل افشا می کنند. البته کارشناسان هيئت قانونگذاری XDA می گویند که نبوغ های کشف شده در بررسی پکیج ها، به هیچگاه اسکناس بازپسین نیستند و شاید توسعه دهنده ها درون هر مرحله، برخی آن ها را از پکیج بازپسین حذف کنند.مقاله های مرتبط:گوگل اسیستنت به زودی اقتدار قرائت کردن متن صفحات را به ۴۲ اصطلاح گیتی خواهد داشتسرویس جی سوئیت با معاون هوشمند گوگل یکپارچه شدمرورگر محرمانه داخل اپلیکیشن

گوگل از چند نسخه پیش جدیت می یواش تا قابلیت مرورگر تو اپلیکیشن را به اپلیکیشن جامع خویشتن اضافه بطی ء. مرورگر سابق الذکر تاکنون عملکرد خوبی را از خود نشان داده است. در بررسی پکیج جدیدترین نسخه، دکمه ای درون مدخل تنظیمات به اشتهار Hide Explicit Results (مخفی کردن محتوای جاهل اخلاقی) دیده می شود که یک مرورگر داخلی را داخل اپلیکیشن تام ادا می درنگ. این مرورگر داخلی جدید ادعا می کند که هیچ داده ای را ذخیره نخواهد کرد. اگرچه گوگل می توانست بخاطر این طور کاربردی، مرورگر محرمانه (Incognito) کروم را داخل گوشیباز کند، قابلیت مرور محرمانه تو مرورگر داخلی اپلیکیشن جامع، برای کاربران  عادی تر، آسان زیرفون خواهد بود؛ کاربرانی که جست وجو و بسیاری از کارهای خود در اینترنت را Google App اجرا می دهند.

طراحی کنونی مرورگر محرمانه ی داخلی گوگل، تازه کار و ساده به نظر می رسد. درون رابط کاربری عزب تماشایی تکمه های Favorite و Share هستیم و منوی تنظیمات سه نقطه نیز تنها دو تنظیمات دارد. در این منو، تنها گزینه های بازگشت به مرورگر داخلی عادی و پاک کردن کتاب ی مرورگر دیده می شود.

مخاطبان خانگی

به روزرسانی جدید اپلیکیشن گوگل، مجهز بوسیله استعداد جدیدی بوسیله شهرت Household contacts خواهد بود که مبدا در CES 2020 به همراه Household notes معرفی شد. همان طور که از نام این نبوغ بر می آید، کاربر با کاربرد از آن می تواند مهم ترین مخاطبان خویشتن را بوسیله بسرنوشت شوم دچار کردن «تماس نوک تیز» اسپیکرها یا نمایشگرهای حاضر به گوگل اسیستنت اضافه نرم.اپلیکیشن گوگل تو ترکیب با اسیستنت، احتمالا تلفظ صیت مخاطبان را می آموزد

پس از تنظیم مخاطبات محبوب در تو اپلیکیشن گوگل، هر بی نظیر می تواند با دستور ثابت «Hey Google, Call» و تفسیر کردن نام مخاطب، با او تماس بگیرد. تو نمایشگرهای هوشمند نیز تنها با لمس نام مخاطب از فهرست رابطه سریع، تماس جماز می شود. نبوغ مهم این بخش، بایگانی تلفظ نام است که قبلا اندوه در تجزیه ی یکی از پکیج های APK دیده شد. کاربر با کاربرد از توان مذکور می تواند تلفظ بی عیب نام مخاطبان محبوب خویشتن را به گوگل اسیستنت آموزش دهد.اقدام های تند در تب Updates

علاوه پهلو استعداد هایی که در بخش های سابق اشاره شد، در تب Updates بی قراری شاهد فهرستی از اقدام های سریع خواهیم حیات. با ورود کاربر به تب مذکور، مجموعه ای از اطلاعات از بخش های خیلی تقویم و یادآور و سرویس های دیگر، بوسیله کاربر ارائه داده می شود.

تو ادامه ی تجزیه ی پکیج اپلیکیشن گوگل، یک کلید اب باز غم کشف شد که به محض از لمس توسط کاربر، میان بری به تعدادی از قابلیت های کاربردی گوگل اسیستنت به نمایش می گذارد. بوسیله نشانی شهید تکثیر کردن یادآور، رویداد، پیغام یا آیتمی داخل فهرست خرید، با سرعت بیشتر و با کاربرد از دکمه ی شناور ممکن می شود.

تاکنون هیچگاه یک از قابلیت هایی که تو ارتفاع تذکر شد، در اپلیکیشن نهایی گوگل دیده نشده اند و هیچگاه اطلاعی هم از زمان نهایی عرضه ی آن ها داخل مشت حلق. شایان تذکر است باتوجه به استراحت داشتن قابلیت ها درون وضعیت توسعه، احتمالا تا ارائه ی نسخه ی نهایی آن ها، تماشاگر تغییراتی داخل ساختار هم خواهیم حیات.بیشتر بخوانید:اپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده اند (۷ تیر)مرورگر گیمینگ Opera GX بوسیله قابلیت پشتیبانی از دیسکورد و دارک مود مجهز شدچگونه تاریخچه صوتی دستیارهای دیجیتالی را پاک کنیم؟فیسبوک اپلیکیشن Forecast را برای پیش بینی رخدادهای جهانی آزمایش می کنداپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده اند (۵ مقصد)

شاید دوست داشته باشید:

گمارش اپلیکیشن Phone پیکسل روی فدایی از گوشی های دیگر امکان پذیر شد

گوگل پیش زیرفون شماری از اپلیکیشن های پیش فرض گوشی های سری پیکسل را بوسیله صورت عریض از ضابطه پلی […]

مسابقه هواوی بخاطر جایزه یک میلیون دلاری بهینه برنامه مبتنی بر HMS Core آغاز شد

ASGHهواویOOOON آغاز محک نوآوری Apps UP را اخبار کرد و از برنامه نویسان پنج منطقه دعوت به عمل آورد تا […]

آیفون 12 احتمالا توانایی فیلمبرداری 4K با نرخ ۲۴۰ فریم بر حین را خواهد داشت

فلیپ کوروی ملقب بوسیله EverythingApplePro یکی از یوتیوبرهای نام آشنا است که به طور اختصاص درباره ی محصولات اپل محتوای ویدئویی تولید می […]