Remove China Apps از گوگل پلی استور حذف شد

admin دسته‌بندی نشده

بررسی ها نشان می دهد Remove China Apps رسما از گوگل پلی استورحذف شده است. Remove China Apps هنگام هفته های اخیر در هند مورداستقبال زیادی راحتی پژمان حیات تا حدی که این اپلیکیشن در صدر جدول برترین اپلیکیشن های مجانی فروشگاه آنلاین گوگل حضرت داشت. همانطور که از نامش روبرو است، Remove China Apps اپلیکیشن های چینی را از گوشی حذف می کرد. 

Remove China Apps بیش از هر جای دیگری توسط ساکنین هند مورداستقبال واقع شد. کاربران در سراسر دنیا از اواخر ماه مه تا چند روز پیش، Remove China Apps را بیش از پنج میلیون وعده دانلود کرده بودند که بخش عظیمی از این آمار توسط کاربران هندی به دست آمد. Remove China Apps بوسیله کاربران امکان می قسط بوسیله سادگی اپلیکیشن هایی را که سازنده ی آن ها شرکتی چینی است شناسایی و حذف کنند.

آن طور که به نظر می رسد گوگل به دلیل الغا قانون «سیاست رفتار گمراه کننده» تصمیم گرفته است ریموو چاینا اپس را از پلی استور حذف کند. موافق سر موردبحث هیچ اپلیکیشنی تو پلی استور نباید بدون رخصت و رضایت کاربر روی تنظیمات دستگاه یا نبوغ هایی که بوسیله خویشتن اپلیکیشن مربوط نمی شوند، تغییر ایجاد کند. به علاوه این طریق به صراحت اعلام می کند هیچ اپلیکیشنی رخصت ندارد کاربران را بخاطر حذف یا غیرفعال سازی اپلیکیشن های متفرقه تحریک بطی ء. 

مطالعه های اخیر علامت می داد که Remove China Apps نمی توانست عملکردی کاملا دقیق از خود مدال دهد. درواقع این اپلیکیشن توانایی شناسایی همگی ی اپلیکیشن های ساخته شده توسط شرکت های چینی را نداشت. همچنین Remove China Apps نمی توانست اپلیکیشن هایی را که به رخساره پیش فرض روی گوشی های چینی صبر پژمان بودند شناسایی درنگ. این اپلیکیشن تنها توانایی شناسایی مواردی را داشت که کاربر به رخساره دستی ازطریق گوگل پلی یا فروشگاه های اپلیکیشن محور متفرقه روی گوشی خود نصب کرده وجود.

توسعه دهنده ی اپلیکیشن داخل بخش توضیحات آن درون فروشگاه گوگل پلی گفته بود : «Remove China Apps برای اهداف آموزشی و صرفا به منظور اطلاع کشور سازنده ی اپلیکیشنی خاص، توسعه داده شده است». با این حال Remove China Apps تنها اپلیکیشن های چینی را اسکن می کرد. به تعاقب برملا کردن اپلیکیشن های چینی، گزینه ای روی ورق ظاهر می شد که ازطریق آن می توانستید بوسیله سادگی آن ها را حذف کنید. برای مصرف از Remove China Apps بوسیله احصائیه کاربری هم نیازی نداشتید، با این حال بررسی کارشناسان نشان می داد این اپلیکیشن فداکار داده ها جمع آوری می کرد که شامل نسخه ی اندروید، شمار کلیک ها روی استعداد های خویشتن اپلیکیشن، زبان مورداستفاده درون دستگاه، نسخه ی اپلیکیشن های انتصاب شده، زمان و موارد دیگر بودند. 

ریمو چاینا اپس که توسط توسعه دهنده ای هندی با اشتهار وان تاچ اپ لبز (OneTouch AppLabs) توسعه داده شده است بیش از هر جای دیگری توسط کاربران هندی مورداستقبال واقع شد، دلیل پا بر جا این موضوع تا حد یدکی بوسیله افزایش تنش ها داخل بین دولت هند و چین ارتباط داده می شود. حساب درخورتوجهی از ساکنان هند طی چند وقت اخیر علامت داده اند که تمایلی به مصرف از محصولات چینی ندارند. هنگام روزهای اخیر اختلافات مرزی چین و هند به بالاترین حد خود گویا است و تنش ها همچنان دنباله معلوم می کند. به تازگی حتی شماری از سلبریتی های هندی از ایده ی حذف اپلیکیشن های چینی از روی گوشی ها کنف کرد ه اند.بابا رِمدِو، از مربی های معروف یوگا، فرجام هفته ی گذشته ویدئویی در صفحه ی توییتر خود منتشر کرد. در ویدئوی موردبحث رمدو داخل حال حذف چندین اپلیکیشن وجود که ارتباطاتی با چین داشتند. 

افزون بر این ها مدتی پیش یکی از بازیگران هند اپلیکیشن چینی تشنج تاک را از روی گوشی خویشتن حذف کرد. نوپر شارما بوسیله شعبه از حزب حاکم BJP در هند درون واکنش بوسیله این اقدام گفت «نظر این که شهروندان نگران [به منظور حذف اپلیکیشن های چینی] سرمشق دیگران می شوند» زبر العاده است. شارما همچنین می گوید «ما باید از ارشد ترین نقطه ی شکست پایگاه به آن ها ضربه بزنیم».

خبرگزاری دولتی گلوبال تایمز گره سه شنبه ی گذشته به نقل از منبعی آگاه نوشت که اگر قضا و قدر هند اذن دهد «احساسات نپخته ضدچینی» به همین روند امتداد مشخص کند، خطر خراب شدن روابط دوجانبه ی خود با دولت چروک را بوسیله جان می علم. این خبرگزاری می نویسد: «اگر این روند ادامه پیدا کند احتمالا شاهد پاسخ متقابل ازسوی دولت پکن خواهیم بود». گزارش موردبحث گلوبال تایمز در ادامه ادعا می کند شماری از کاربران در چین اپلیکیشن Remove China Apps را تمسخر کرده اند و از ساکنان هند خواسته اند به جای این کار، «گوشی گیرایی را دور بیندازند». ساکنان گره ازطریق این گفته ها بوسیله صورت غیرمستقیم بوسیله سلطه ی بی چون و چرای گوشی های چینی بر راسته هند رمز کرده و گفته اند اگر هندی ها تمایلی بوسیله اپلیکیشن ها و سرویس های چینی ندارند، همان بهتر که گوشی خویشتن را به سطح آشغال بیندازند. 

ادامه ی تمایلات ضدچینی در بین کاربران هند به هیچ اسکناس خبر خوبی برای برخی از شرکت های چینی نظیر بایت دنس (ByteDance) و البته توسعه دهنده ی مرورگر وب UC Browser نخواهد حیات. دو همکاری یادشده بیشترین تسهیم کاربران خود را مدیون بازار هند هستند و هموار روی کاربران هندی احصائیه خاص ای باز می کنند. هفته ی گذشته حساب یدکی از کاربران هندی بوسیله صفحه ی گوگل پلی تیک تاک هجوم بردند و نظراتی انتقادآمیز نسبت به آن نوشتند. درون جای پا این اتحاد گوگل بسیاری از نظرات سلبی را حذف کرد.

بوسیله قفا چالش های هفته ی گذشته، یکی از کاربران اسمی تیک تاک داخل هند مدعی شد ویدئویی روی پلتفرم فراغت داده و تیک مو عاری اطلاع آن را حذف کرده است. به دنبال پاشیدن این خبر، هندی ها مجددا نسبت به جستن تاک خشمگین شدند و بحث و جدل های جدیدی به رویه افتاد. گفته می شود این کاربر در ویدئوی حذف شده به انتقاد از دولت چین پرداخته است. تیک تاک در پی مطرح شدن این ادعاها بیانیه ای به صورت اختصاصی داخل اختیار رسانه ی تک کرانچ قرار داد. تیک مو داخل اطلاعیه ی متاخر خود می گوید این پلتفرم به طور کامل از تنوع کاربران و خط فکری آن ها استقبال می بطی ء. تیک تاک ظاهرا به قفا وارسی های بیشتر، ویدئوی حذف شده را بوسیله پلتفرم خویشتن بازگردانده است. 

درون ماه آوریل گذشته، نصیب و قسمت اصلاحاتی اساسی تو فداکار سیاست های خویشتن داخل زمینه ی اجازه دادن به شرکت های خارجی بخاطر سرمایه گذاری مستقیم در هند اعمال کرد. هند ازطریق این اصلاحات سعی می کند بررسی های موشکافانه را روی سرمایه گذاران چینی که می خواهند سهم خود را از شرکت های حاضر داخل دومین بازار بزرگ اینترنت پایه جهان افزودن دهند، بیشتر و سخت تر یواش. بخت هند که قوانینی مثل برای برخی از سرمایه گذاران کشورهای همسایه نیز گونه کرده است می گوید ازطریق این قوانین قصد دارد «تصاحب فرصت طلبانه ی شرکت های هندی توسط مرید ها را مهار یواش». امروزه شریک های هندی به برهان دنیاگیری ویروس کرونا دستخوش چالش هایی جدی شده اند و مقدور است سرمایه گذاران اجنبی از فرصتِ پیش آمده برای تصاحب شرکت های مهم هندی سوء مصرف کنند. 

نارندرا دامورداس مودی، مقدمه وزیر هند، خلال چند وقت اخیر بوسیله شکلی جدی از دولت خواسته است در راستای تحریم کالاهای باریک شده توسط مشارکت های اجنبی تلاش کند. مودی از ۱/۳ میلیارد نفر ساکن هند می خواهد به جای استفاده از محصولات اجنبی به معیار های تولید داخل روی بیاورند تا بدین ترتیب هند بتواند کاملا به خود متکی باشد و وابستگی خود را به دیو ها از بین ببرد. هند از همین طریق نیت دارد قناعت خود را مکرر احیا کند به روند رشد آن سرعت بخشد. آمیت شاه، وزیر امور داخله ی هند و یکی از نزدیک ترین افراد به اول وزیر، درون اوایل هفته ی جاری گفت که ۱/۳ میلیارد ساکن هند غلبه اصلی این کشور هستند و اگر این افراد تصمیم بگیرند که محصولات خارجی را تهیه نکنند، اقتصاد هند با جهشی مثبت روبه رو خواهد شد. 

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی در این بن دارید؟بیشتر بخوانید:گوگل Currents به نشانی جایگزین گوگل پلاس از ماه آینده شروع بوسیله کار می کندغو ل های فناوی چگونه اطلاعاتی جامع درباره ما پیدا می کنند؟گوگل متن ورقه نتایج جستجو را در سایت ها با رنگ زرد مشهود می کندگوگل درباره حذف اپلیکیشن Remove China Apps توضیح دادگوگل روی باگ والپیپر اندروید کار می بطی ء

شاید دوست داشته باشید:

گمارش اپلیکیشن Phone پیکسل روی فدایی از گوشی های دیگر امکان پذیر شد

گوگل پیش زیرفون شماری از اپلیکیشن های پیش فرض گوشی های سری پیکسل را بوسیله صورت عریض از ضابطه پلی […]

مسابقه هواوی بخاطر جایزه یک میلیون دلاری بهینه برنامه مبتنی بر HMS Core آغاز شد

ASGHهواویOOOON آغاز محک نوآوری Apps UP را اخبار کرد و از برنامه نویسان پنج منطقه دعوت به عمل آورد تا […]

آیفون 12 احتمالا توانایی فیلمبرداری 4K با نرخ ۲۴۰ فریم بر حین را خواهد داشت

فلیپ کوروی ملقب بوسیله EverythingApplePro یکی از یوتیوبرهای نام آشنا است که به طور اختصاص درباره ی محصولات اپل محتوای ویدئویی تولید می […]