نسخه جهانی گوشی های شیائومی با اپلیکیشن های Phone و Messages گوگل عرضه می شوند

admin دسته‌بندی نشده

رابط کاربری MIUI شیائومی یکی از رابط هایی است که متصل دیدگاه های مثبت و منفی زیادی درباره ی آن وجود داشته است. این نسخه از اندروید داخل مقایسه با نسخه ای که گوشی های خانواده ی پیکسل گوگل ارائه می دهند، هم ازلحاظ معنوی و غم ازلحاظ امتحان ای که به کاربر نقل مکان می کند، اختلاف های عمده ای دارد. رابط کاربری شیائومی در سال های اخیر از جوانب زیادی دستخوش دگرگونی و بهبودهای متعددی روی آن اعمال شده است.

MIUI 11 جدیدترین نسخه ی MIUI به شمار می آید که تجربه ای به شدت سفارشی سازی شده را در گوشی های شیائومی مهیا می بطی ء. در اکثر نسخه های MIUI، شیائومی متصل از اپلیکیشن های پیش فرض خودش استعمال کرده است تا بتواند تجربه ی کاربری را یکپارچه کند؛ بااین حال، بوسیله دید می رسد قرار است تغییراتی دراین زمینه اعمال شود.

براساس اعلام رسمی شیائومی، از گوشیمی ۹ تی پرو(Mi 9T Pro) به بعد، تمامی گوشی های هوشمند ساخت این شرکت که راحتی است به صورت بین المللی با مطیع گلوبال یا اروپا ارائه شوند، به اپلیکیشن های تماس و پیام رسانی پیش تخیل گوگل (Google) حاضر خواهند شد. این موضوع شامل گوشی هایی می شود که در بیرون از چین یا هند یا اندونزی روانه ی بازار خواهند شد. 

این نخستین باری نیست که اپلیکیشن های پیش فرض گوگل صبر است جایگزین اپلیکیشن های شیائومی شوند؛ چراکه چینی ها پیش برنده محصولاتی را با اپلیکیشن های Phone و Messages گوگل نمایش کرده اند که ردمی نوت ۸ پرو یکی از شناخته شده ترین آن ها به شمار می آید. البته از این پس تمامی گوشی های حاضر بوسیله نسخه های EEA خواه گلوبال MIUI از این اپلیکیشن ها به قیافه پیش تصور استفاده خواهند کرد.

آمدن اپلیکیشن های Phone و Messages بوسیله این معنی است که تو گوشی های رام گلوبال شیائومی تماشاچی اپلیکیشن های MIUI Dialer و Messaging نخواهیم بود. چینی ها دلیل اتخاذ این تصمیم را قوانینی خاص در مرزوبوم ی حریم خصوصی و برخی انفراد ها درون بکلی جهان عنوان کرده اند.

شیائومی می گوید اپلیکیشن های Phone و Messages گوگل از «خدمات موبایلی» (Google Mobile Services) مصرف می کنند؛ از این رو، کاربرد از آن ها، بهتر است. همان طورکه رمز کردیم، دستگاه هایی که تا پیش از می 9T پرو عرضه شده اند، شامل این دگرگونی نمی شوند. 

جایگزینی اپلیکیشن پیش تصور مناسبت گوگل مزیت های متعددی بوسیله همراه خواهد داشت؛ اما این اتفاق بوسیله این معنی است که طی برقراری تماس نخواهید توانست آن را ضبط کنید. البته چینی ها می گویند این قابلیت تا پیش از ته سال جاری میلادی بوسیله گوشی ها بازخواهد تفرج. 

قیمت به روز و مشخصات متخصص و هر داده ها موردنیاز دیگر برای ابتیاع کم ارزش و آگاهانه ی گوناگون گوشی های شیائومی را داخل بخش محصولات زومیت بیابید. تو این بخش، مقایسه ی مشخصات فنی انواع گوشی های شیائومی و برند ردمی درکنار گالری تصاویر رسمی دردسترس شما خواهد بود.مشاهده لیست گوشی های شیائومیبیشتر بخوانید:بهترین روزگار هوشمند و دستبند هوشمند با قیمت های مختلفمهم ترین خودروسازان دنیا که پیشگام فناوری درون زمان خود بودندگوگل همه اپلیکیشن های پیام رسان خود را داخل یک آویشن واحد جمع می کنداریک اشمیت ظاهرا از ماه فوریه گوگل را صرفنظر کرده استگوگل بوسیله اشتباه ۱۰ دستگاه پیکسل 4 را برای یکی از خریداران ارسال کرد

شاید دوست داشته باشید:

پتنت متاخر شیائومی و طراحی گوشی تاشو صدفی

شیائومی اخیرا پتنتی ثبت کرده است که طرح نوین و جالبی برای گوشی های هوشمند نشان می دهد. باتوجه به بازگشت […]

مشکل ورق لمسی HTC Sensation پس از یک هفته نمایان می شود

گوشی HTC Sensation از گوشی های پرطرفدار 2011 است که خلیفه مدل Desire HD می باشد. این گوشی کاملا قدرتمند […]

راهنمای خرید تلفن هوشمند ویندوزی

AAAگوشیGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON های موجود در بازار۱. نوکیا لومیا 920 چه چیزی از یک گوشی عالی ویندوز فون هفتی بهتر است؟ قطعا […]