اپل موزیک با تم مبهم و ارائه آنی متن ترانه برای اندروید به روزرسانی شد

admin دسته‌بندی نشده

اپلدر رویداد ترقی دهندگان WWDC 2019 که اواخر خرداد ماه برگزار شد، از تم مرموز و نمایش آنی متن منظور درکنار فدایی دیگر از ویژگی های برای iOS 13 رونمایی کرد. 

حالا پس از مدت ها انتظار، کوپرتینو نشین ها به روزرسانی جدیدی را برای نسخه ی اندرویدیاپل موزیک منتشر کردند که به انگیزه آن، آن دسته از کاربرانی که بدنه برنامه ی بتا اپل موزیک هستند، قادر بوسیله وارسی قابلیت های جدید خواهند بود. 

به روزرسانی اخیر اپل موزیک، شماره ی نسخه ی این اپلیکیشن را به ۳.۰.۰ ارتقاء می دهد؛ با این حال برای چشیدنِ مزه تغییرات و قابلیت های جدید، باید کالبد آزمایش کنندگان اپل موزیک باشید که بی آرامی اکنون درحالت تکمیل حجم قرار دارد. بخاطر قرارگیری در جامعه ی آزمایش کنندگان باید ازطریق این لینک یا فروشگاه گوگل پلی اقدام کنید.

داخل نسخه ی سوم اپل موزیک، بسیاری از قابلیت هایی که پیش خیس در پیش ارائه iOS 13 مشاهده کرده بودیم، گواه هستیم که از شاخص ترینِ آن ها می توان به صفحه ی بازطراحی شده Now Playing درکنار تم تیره و نمایش آنی متن مشیت ها رمز کرد. 

اپل درباره ی قابلیت نمایش آنی متن اراده ها می گوید:گزینه Lyrics را روشن کنید تا در خلال پخش موسیقی موردعلاقه تان، هم زمان متن ترانه را نیز دنبال کنید. هر خط از ترانه همگام با موسیقی نمایش داده می شود؛ بنابراین شما متصل می دانید که کجا هستید و متن بعدی چه خواهد حیات. با ضربه زدن روی بخش مورد تعلق تان از متن ترانه، موسیقی را نیز مستقیماً به همان قسمت هدایت کنید. [در این بین] انیمیشن های قشنگ دنبال کردن متن موسیقی های موردعلاقه تان را سرگرم کننده می سازد. 

گرایش می جوی که انتشار این توان ها در قالب نسخه ی نهایی تا زمان انتشار iOS 13 درون پاییز سال سیال به طول بینجامد؛ بنابراین اگر بوسیله آزمایش قابلیت های متاخر علاقه مند هستید، سعی کنید هرطور که شده و از هر روزنه ای برای ورود به جامعه ی آزمایش کننده اپل موزیک مصرف کنید. 

دیدگاه خویشتن را در این باره با ما و دیگر کاربران به پول اعانه بگذارید. از بین اسپاتیفای و اپل موزیک کدامیک را برای استریم موسیقی ترجیح می دهید؟ دلیل خویشتن را ذکر کنید.بیشتر بخوانید:اسپاتیفای به عنوان ناجی صنعت موسیقی چه تأثیری در آینده آن دارد؟آلودگی ۴۵ هزار مایه اندرویدی بوسیله بدافزار xHelperسامسونگ نرم افزار Galaxy Labs را بخاطر نیکوترین سازی گوشی معرفی کردن کرداسپاتیفای اپلیکیشنی با نام Spotify Kids برای کودکان و نوجوانان منتشر کرداسپاتیفای و گزارش مالی سه گانه ماهه سوم؛ تکثیر مشترکین پولی و عملکرد فراتر از انتظار

شاید دوست داشته باشید:

گمارش اپلیکیشن Phone پیکسل روی فدایی از گوشی های دیگر امکان پذیر شد

گوگل پیش زیرفون شماری از اپلیکیشن های پیش فرض گوشی های سری پیکسل را بوسیله صورت عریض از ضابطه پلی […]

مسابقه هواوی بخاطر جایزه یک میلیون دلاری بهینه برنامه مبتنی بر HMS Core آغاز شد

ASGHهواویOOOON آغاز محک نوآوری Apps UP را اخبار کرد و از برنامه نویسان پنج منطقه دعوت به عمل آورد تا […]

آیفون 12 احتمالا توانایی فیلمبرداری 4K با نرخ ۲۴۰ فریم بر حین را خواهد داشت

فلیپ کوروی ملقب بوسیله EverythingApplePro یکی از یوتیوبرهای نام آشنا است که به طور اختصاص درباره ی محصولات اپل محتوای ویدئویی تولید می […]