آپدیت اندروید 10 بخاطر گوشی های هوشمند نوکیا منتشر می شوند

admin دسته‌بندی نشده

 پس از دراختیار گرفتن نام تجاری نوکیا توسط شرکت اچ ام دی گلوبال (HMD Global)، این همدستی سابقه ی بسیار درخشانی در بوسیله روزرسانی گوشی های هوشمند از خود مربوط به گذاشته است و امروز داخل دنباله ی همین مسیر، اقدام به شناسایی رسانی درباره نقشه ی طرز به روزرسانی محصولاتش بوسیله اندروید ۱۰ کرد.

این بوسیله روزرسانی ها شامل ۱۷ گوشی هوشمند این شرکت است که از گسستگی چهارم ۲۰۱۹ [اوایل پائیز ۹۸] با نوکیا ۷٫۱، ۸٫۱ و ۹ آغاز شده و مصادف با آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی، نوکیا ۶٫۱، ۶٫۱ پلاس و ۷ پلاس همچنین به اندروید ۱۰ به روزرسانی خواهند شد. در امتداد ی سه ماهه مبدا سال میلادی ۲۰۲۰ [تقریباً زمستان ۹۸] نصیب و قسمت بوسیله گوشی های نوکیا ۲٫۲، ۳٫۲، ۴٫۲، ۳٫۱ پلاس، ۱ پلاس و ۸ سیروکو خواهد رسید و نهایتاً درون سه ماهه دوم سال میلادی آینده [خزنده ۹۹] نوکیا ۲٫۱، ۳٫۱، ۵٫۱ و ۱ همچنین به اندروید ۱۰ ارتقاء پیدا خواهند کرد.

گوشی های هوشمند این لیست بخش اهمیت از محصولات این مشارکت را محتوی می شود که بوسیله روزرسانی همگی صرفاً ظرف چند ماه تأیید شده است. آقای یوهو سارویکاس، مسئول ارشد محصولات اچ ام دی یادآوری می کند: نوکیا سریع ترین شرکت تولیدکننده ی گوشی هوشمند بود که محصولاتش را از اندروید اوریو به اندروید پای ارتقاء داد و حالا با این نقشه وضع می خواهیم خدماتمان را تا اینکه نوک تیز خیس از قبل به عمل برسانیم. ما تنها تولیدکننده ی گوشی هوشمند هستیم که ۱۰۰% متعهد به استعمال از آخرین نسخه از اندروید در سبد محصولاتمان هستیم.

اطلس راه نوکیا بخاطر به روزرسانی به اندروید ۱۰مقاله های مرتبط:اندروید 10 نام رسمی Android Q شد؛ خداحافظی با شهرت گذاری آبنباتی گوگل

همین چندوقت پیش بود که مشارکت اچ ام دی گلوبال اطلاع از تمدید یکساله ی به روزرسانی امنیتی بخاطر سری اول گوشی های اندرویدی خود عدل. البته مشخص است که این به روزرسانی ها دربرگیرنده ارتقاء به اندروید ۱۰ نخواهند بود، اما آن ها موفق شده اند تا تمامی این گوشی ها را به استثنای نوکیا ۲ به اندروید پای (۹) ارتقاء بدهند.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

Your Phone به بهترین اپلیکیشن مجانی گوگل پلی تبدیل شد

یکی از اپلیکیشن های مخلوق شده توسط مایکروسافت اخیرا توانسته است به موفقیت جدید و مهمی دست پیدا بطی ء. […]

گوشی تاشو اتیه سامسونگ به دوربین 108 مگاپیکسلی حاضر خواهد بود

گزارشSGHAROOOON های معتبر درباره ی محصول آینده ی سامسونگ، هربار احتمال معرفی گوشیتاشو جدید آن را افزایش می دهد. خبرگزاری […]

مشکل ورق لمسی HTC Sensation پس از یک هفته ظاهر می شود

گوشی HTC Sensation از گوشی های پرطرفدار 2011 است که ولیعهد معیار Desire HD می باشد. این گوشی کاملا قدرتمند […]