آپدیت اندروید 10 بخاطر گوشی های هوشمند نوکیا منتشر می شوند

admin دسته‌بندی نشده

 پس از دراختیار گرفتن نام تجاری نوکیا توسط شرکت اچ ام دی گلوبال (HMD Global)، این همدستی سابقه ی بسیار درخشانی در بوسیله روزرسانی گوشی های هوشمند از خود مربوط به گذاشته است و امروز داخل دنباله ی همین مسیر، اقدام به شناسایی رسانی درباره نقشه ی طرز به روزرسانی محصولاتش بوسیله اندروید ۱۰ کرد.

این بوسیله روزرسانی ها شامل ۱۷ گوشی هوشمند این شرکت است که از گسستگی چهارم ۲۰۱۹ [اوایل پائیز ۹۸] با نوکیا ۷٫۱، ۸٫۱ و ۹ آغاز شده و مصادف با آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی، نوکیا ۶٫۱، ۶٫۱ پلاس و ۷ پلاس همچنین به اندروید ۱۰ به روزرسانی خواهند شد. در امتداد ی سه ماهه مبدا سال میلادی ۲۰۲۰ [تقریباً زمستان ۹۸] نصیب و قسمت بوسیله گوشی های نوکیا ۲٫۲، ۳٫۲، ۴٫۲، ۳٫۱ پلاس، ۱ پلاس و ۸ سیروکو خواهد رسید و نهایتاً درون سه ماهه دوم سال میلادی آینده [خزنده ۹۹] نوکیا ۲٫۱، ۳٫۱، ۵٫۱ و ۱ همچنین به اندروید ۱۰ ارتقاء پیدا خواهند کرد.

گوشی های هوشمند این لیست بخش اهمیت از محصولات این مشارکت را محتوی می شود که بوسیله روزرسانی همگی صرفاً ظرف چند ماه تأیید شده است. آقای یوهو سارویکاس، مسئول ارشد محصولات اچ ام دی یادآوری می کند: نوکیا سریع ترین شرکت تولیدکننده ی گوشی هوشمند بود که محصولاتش را از اندروید اوریو به اندروید پای ارتقاء داد و حالا با این نقشه وضع می خواهیم خدماتمان را تا اینکه نوک تیز خیس از قبل به عمل برسانیم. ما تنها تولیدکننده ی گوشی هوشمند هستیم که ۱۰۰% متعهد به استعمال از آخرین نسخه از اندروید در سبد محصولاتمان هستیم.

اطلس راه نوکیا بخاطر به روزرسانی به اندروید ۱۰مقاله های مرتبط:اندروید 10 نام رسمی Android Q شد؛ خداحافظی با شهرت گذاری آبنباتی گوگل

همین چندوقت پیش بود که مشارکت اچ ام دی گلوبال اطلاع از تمدید یکساله ی به روزرسانی امنیتی بخاطر سری اول گوشی های اندرویدی خود عدل. البته مشخص است که این به روزرسانی ها دربرگیرنده ارتقاء به اندروید ۱۰ نخواهند بود، اما آن ها موفق شده اند تا تمامی این گوشی ها را به استثنای نوکیا ۲ به اندروید پای (۹) ارتقاء بدهند.بیشتر بخوانید:

شاید دوست داشته باشید:

گمارش اپلیکیشن Phone پیکسل روی فدایی از گوشی های دیگر امکان پذیر شد

گوگل پیش زیرفون شماری از اپلیکیشن های پیش فرض گوشی های سری پیکسل را بوسیله صورت عریض از ضابطه پلی […]

مسابقه هواوی بخاطر جایزه یک میلیون دلاری بهینه برنامه مبتنی بر HMS Core آغاز شد

ASGHهواویOOOON آغاز محک نوآوری Apps UP را اخبار کرد و از برنامه نویسان پنج منطقه دعوت به عمل آورد تا […]

آیفون 12 احتمالا توانایی فیلمبرداری 4K با نرخ ۲۴۰ فریم بر حین را خواهد داشت

فلیپ کوروی ملقب بوسیله EverythingApplePro یکی از یوتیوبرهای نام آشنا است که به طور اختصاص درباره ی محصولات اپل محتوای ویدئویی تولید می […]