۶ گوشی اندرویدی استیل و باریک؛ گزینه هایی مفت برای سودا

admin دسته‌بندی نشده

 AAAکمترGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON گوشی درون چندسال اخیر ساخته شده که قابلیت های مناسبی در برقراری ارتباط، وبگردی، پیام رسانی و عکس برداری نداشته باشد. با اینکه همچنان تفاوت هایی در پلتفرم ها و راندمان این گوشی ها وجود دارند، اما نفاق ها در عملکرد کلی گوشی روز به روز کمرنگ پر حرارت می شود.

درون این گزارش لیستی از چند گوشی هوشمند انتخاب کرده ایم که علاوه به خشکی امدن امکاناتی که دارند، زیبا، مخلوق و سبک هستند.هواوی P9

باریکی: ۶.۹۵ میلی متر

معادل: ۱۴۴ گرم

«P9» یک گوشی باریک و سبک و پرچمدار متاخر کمپانی هواوی است. P9 مدل سازی تزیین دارد. این گوشی با ورقه عرضه ۵.۲ اینچی، جثه ی زیبای فلزی و سیستم جدیدِ استفاده از دو دوربین پشتی (که می تواند پنجره ی دیافراگم را تا f/1.1 کاهش دهد) خود را از رقبا متمایز می کند. مدل محور ی این گوشی دارای ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی است و با وجود ظاهر باریک، از یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده می کند.

HTC One A9

باریکی: ۷.۲۶ میلی متر

معادل: ۱۴۳ گرم

«HTC One A9» یک گوشی ۵ اینچی است که نقشه کشی زیبایی دارد و تا پیمانه زیادی به آیفونِ اپل مانند است. این گوشی از اندروید ۶.۰ (مارشملو) پشتیبانی می کند و طراحیِ براق، سبک و باریکی دارد. A9 گزینه ی مناسبی برای طرفداران گوشی های میان رده است و نرخ معیار آنلاک آن نصب بوسیله نرخ اولیه ی ۵۰۰ دلاری خود کاستی قابل توجهی داشته است. با اسکنر اثر انگشت، دوربین خوب، A9 می تواند رقیب مناسبی در رده بندی خود باشد.

شیائومی Mi 5

باریکی: ۷.۲۵ میلی متر

وزن: ۱۳۹ گرم

شیائومی در بسیاری نقاط گیتی نام شناخته شده ای حلق. هرچند این برند در آسیا طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرده و توجهی بسیاری از فرع مندان و همکاری های بازرگانی را همچنین در اروپا به خود جلب کرده است. ساخت آخرین گوشی ارائه شده توسط این شرکت، « Xiaomi Mi 5»، تقریبا دو سال به کشش انجامید. این پرچمدار شیائومی طراحی فوق العاده ای دارد. گونه ای از طراحی که به نظر به نمونه ناحیه چین تبدیل شده است. همچنین این طراحی نشان می دهد که پس از سال ها کپی و آزمون و خطا، شیائومی (و به قفا آن سایر برندهای چینی) بوسیله طراحی دسته فاتحه رو آورده اند. Mi 5 باریک، استیل و دلگشا چهره است. همچنین به خوبی فرمان می کند و از یک دوربین قدیر و رابط کاربری انحصاری سازی شده ی MIUI نصیب می برد. بدبختانه این میزان به شکل رسمی در بسیاری نقاط دنیا از جمله اروپا و ایالات متحده به فروش نمی رسد و باید درون بازارهای خارجی بوسیله قفا آن بگردید.

هواوی Mate S

S: باریکی.۷ ۲ میلی

متر: وزن ۱۵۶

گرم «طراحی S» Mate S یکی از بهترین گوشی های. هواوی است صفحه.نمایش ۵ ۵ اینچی نقش عظمت داخل زیبایی این. گوشی دارد بوسیله برهان مدل سازی دنبال منحنی شکل، این گوشی به قرار درون مشت جا می گیرد و بدنه ی فلزی آن با مداقه و جزئیات طراحی. شده است پوسته ی شخصی سازی شده هواوی برای اندروید از نظر بسیاری از کاربران چندان دوست داشتنی نیست و درک ورق نمایش بوسیله فشار S تو Mate S کمی بسیار. از وزن است ولی در بین گوشی های هم قیمت خویشتن گزینش مناسبی است و احتمالا توجه مخاطبان این سبک از طراحی را بوسیله خود.

(جلب) می کند 2016

Galaxy: A5.6 باریکی ۷

۳: میلی متر

وزن «۱۵۵ گرم گوشی» Galaxy A5 6 سامسونگ یا «به عبارت»دیگر A5 2016 ؛ از طراحی قاب فلزی و بدنه پشتی تیغ دار کردن ای نصیب می برد و نرخ مناسب تری درون بین گوشی های نمایش شده. توسط سامسونگ دارد Galaxy A5 6 ظاهر زیبایی دارد و ابکی می شود با رویت آن گمان زد که با یک گوشی میان. رده طرف هستیم این گوشی نیز نسبتا باریک (و سبک است هرچند سبک ترین گوشی). رده خود نیست درون تست ها مدال داده شده که این گوشی به لحاظ عملکردی از سرعت.

فوقانی برخوردار

نیست: OnePlus.X باریکی ۶

۹: میلی متر

کمیت ۱۳۸ گرم OnePlus یک کمپانی نوپای چینی است که به لطافت تو بازار اسم و رسمی. روبرو کرده است OnePlus X یکی از گوشی های این برند چینی است که در بسیاری از بازارها. عرضه شده است این گوشی دارای پشت شیشه ای و قاب فلزی است که در یک بدنه ی زیبا و باریک. جا خمود اند OnePlus X با دقت و ریزبینی طراحی شده و نتیجه ی این ریزبینی را می توانید داخل هر عمه. ی آن ببینید اما این نکته را درون نظر داشته باشید که یکسری از باندهای 4G LTE داخل این گوشی پشتیبانی نمی شوند؛ پس حداقل تو ایالات متحده از LTE آن روزی.

ای نخواهید:سرما بیشتر بخوانید نسخه متاخر گوگل کروم اندروید رم بیشتری اشغال می کندگوگل پیکسل 4 حداقل تا سه سال دیگر بوسیله روزرسانی ها را اخذ خواهد کردمایکروسافت، اندروید را بهترین سیستم عامل موبایل می دانداندروید 10 و چگونگی دادن دسترسی: بوسیله اپلیکیشن ها هرآنچه از اندروید جدید باید بدانیمگوگل چالش ژست های حرکتی اندروید را از سال ۲۰۲۰

شاید دوست داشته باشید:

گمارش اپلیکیشن Phone پیکسل روی فدایی از گوشی های دیگر امکان پذیر شد

گوگل پیش زیرفون شماری از اپلیکیشن های پیش فرض گوشی های سری پیکسل را بوسیله صورت عریض از ضابطه پلی […]

مسابقه هواوی بخاطر جایزه یک میلیون دلاری بهینه برنامه مبتنی بر HMS Core آغاز شد

ASGHهواویOOOON آغاز محک نوآوری Apps UP را اخبار کرد و از برنامه نویسان پنج منطقه دعوت به عمل آورد تا […]

آیفون 12 احتمالا توانایی فیلمبرداری 4K با نرخ ۲۴۰ فریم بر حین را خواهد داشت

فلیپ کوروی ملقب بوسیله EverythingApplePro یکی از یوتیوبرهای نام آشنا است که به طور اختصاص درباره ی محصولات اپل محتوای ویدئویی تولید می […]