مایکروسافت لانچر با ویژگی های متاخر به روزرسانی شد

admin دسته‌بندی نشده

مایکروسافت به روزرسانی جدیدی برای مایکروسافت لانچر (Microsoft Launcher) منتشر کرد. جدیدترین بوسیله روزرسانی منتشرشده که اکنون دردسترس همه ی کاربران گوشی های اندرویدی قرار گرفته، این برنامه را بوسیله نسخه ی v5.5 ارتقا می دهد و ویژگی های جدیدی برای کاربران به ارمغان می آورد. فدایی از تغییرات نسخه ی جدید بدین تطویل است: مقاله های مرتبط:تایم لاین ویندوز 10 با مایکروسافت لانچر یکپارچه می شودلانچر اندروید مایکروسافت از ویژگی مصونیت دیجیتال برخوردار می شودآیکن های سازوار که قشری قرین آیکن های اپلیکیشن کاربر دارند و کاربران می توانند گزینه ی دلخواه خود را از میان چندین گزینه تفویض کنند.داک (Dock) پنهان در این نسخه به دستور کار برگشته است. ازاین پس، کاربران می توانند نوار داک خود را طوری تنظیم کنند که ضمن دسترسی به اپلیکیشن ها و ویجت ها، مشاهده شدنی نباشد.درون این نسخه، همگام سازی داده ها در شمار های کاربری کار کننده و تحصیلی و MSA سریع تر ایفا می شود.تنظیمات لازم برای دسترسی به میان برها هنگام قفل شدن هوم اسکرین به برنامه افزوده شده است.عاری حاجت به انتخاب مایکروسافت لانچر به نشانی اسیستنت پیش فرض، می نبوغ اعلان های آن را بخاطر اپلیکیشن های پیام رسان و برقراری تماس دریافت کرد. بخاطر مصرف ی بیشتر از مجموعه اعلان های جدید باید لانچر را بوسیله نشانی گزینه ی پیش تصور برگزید.

کاربران می توانند مایکروسافت لانچر را از گوگل پلی استور دانلود کنند.بیشتر بخوانید:Microsoft To Do اندروید با چندین محدودیت جدید به روزرسانی شدبرنامه Your Phone مایکروسافت با نبوغ همگام سازی رابطه های اندروید در ویندوزویندوز 10 با پردازنده مبتنی کنار آرم؛ میل چه تجربه ای را داشته باشیم؟برنامه مایکروسافت بخاطر پیوند مردم مناطق فقیرنشین جهان به اینترنتچرا مایکروسافت برای دوئو از کلمه گوشی هوشمند کاربرد نمی کند؟

شاید دوست داشته باشید:

پتنت متاخر شیائومی و طراحی گوشی تاشو صدفی

شیائومی اخیرا پتنتی ثبت کرده است که طرح نوین و جالبی برای گوشی های هوشمند نشان می دهد. باتوجه به بازگشت […]

مشکل ورق لمسی HTC Sensation پس از یک هفته نمایان می شود

گوشی HTC Sensation از گوشی های پرطرفدار 2011 است که خلیفه مدل Desire HD می باشد. این گوشی کاملا قدرتمند […]

راهنمای خرید تلفن هوشمند ویندوزی

AAAگوشیGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON های موجود در بازار۱. نوکیا لومیا 920 چه چیزی از یک گوشی عالی ویندوز فون هفتی بهتر است؟ قطعا […]