گوگل با Fast Share به رقابت AirDrop می جوی

admin دسته‌بندی نشده

گوگل در اندروید 4 (Kitkat)، تکنولوژی مبتنی کنار NFC به شهرت اندروید هیجان (Android Beam) را رونمایی کرد که بوسیله کمک آن امکان اشتراک گذاری فایل ها را میان دستگاه های مختلف و در فاصله نزدیک مجهز می کرد.

باوجوداین، یواش افزار سابق الذکر در اکوسیستم اندروید هرگز نتواست محبوبیتی مثل AirDrop اپل به دست آورد. سرعت کُند و دشواربودن روند ارسال ازجمله دلایل استقبال نکردن کاربران از این درنگ افزار بود. خوشبختانه گوگل در اندروید ۱۰ با عاقبت پشتیبانی از این بطی ء افزار، یواش افزاری جدید به معروفیت Fast Share را جایگزین این نرم افزار قدیمی و ناکارآمد کرده است که شباهت یدکی بوسیله AirDrop دارد.

نرم اسباب Fast Share از بلوتوث بخاطر پیداکردن دستگاه و از وای فای برای احاله فایل مصرف می کند؛ درصورتی که در اندروید بیم، تنها از بلوتوث برای جابه جایی بیت و بایت ها استفاده می شد. تصاویر جدید ترفیع این بطی ء افزار و مدل سازی مجدد رابط کاربری آن به دست گوگل را مدال می دهد.

بخاطر مشاهده ی تصاویر در ابعاد اصلی روی آن ها کلیک کنید.

در این نرم افزار، ویژگی های جدیدی مثل تعویض احصائیه و اصطلاح ی عبور برای انتقال بایگانی افزایش شده است. تنظیمات از منو شمار گوگل (Google account menu) به منو اتصالات اندروید (Android’s connections menu) جابه جا شده اند. برگه ی اشتراک گذاری جدیدی اضافه شده است که امکان شهرت گذاری دستگاه و تعیین سطح وجه اشتراک مجله گذاری را بوسیله کاربر می دهد.

درکنار گشایش انفراد ها، رابط کاربری درنگ وسایل نیز دوباره مدل سازی شده است. در نسخه ی اولیه، Fast Share بوسیله صورت تمام صفحه ارتکاب می شد، اما تصاویر جدید رابط کاربری بوسیله روزتری را نشان می دهند که عزب پایین صفحه نمایش را پوشش می دهد.

برای مشاهده ی تصاویر در ابعاد اصلی روی آن ها کلیک کنید.

با اینکه این کند اسباب درون حال فراهم اجراکردنی نیست، کاربران می توانند نحوه ی عملکرد و فرایند تعهد پرداخت گذاری تو این نرم افزار را به نعوظ طاسی مشاهده کنند. به عنوان مثال، در زمان اشتراک گذاری می توان دستگاه هایی شبیه روزگار هوشمند و کروم بوک و آیفون را به نشانی جامعه ی مرام این یواش افزار مشاهده کرد. باید دید آیا این نرم افزار از سیستم عامل IOS نیز پشتیبانی می یواش یا نه. شوق می رود گوگل تو رویداد اکتبر و درکنار معرفی پیکسل ها، این نرم ابزار را همچنین رونمایی و فردی های آن را معرفی کردن کند.

شما از چه نرم افزاری بخاطر بوسیله اشتراک گذاشتن فایل ها استفاده می کنید؟ دیدگاه خویشتن را درباره ی کند افزار جدید گوگل با زومیت در میان بگذارید.بیشتر بخوانید:هر آنچه باید درباره سلطه کوانتومی گوگل بدانیدیوتیوب موزیک به قیافه پیش فرض روی دستگاه های اندروید نصب خواهد شدایکس باکس وان به معاون صوتی گوگل مجهز شدفهرست اپلیکیشن های تحت پشتیبانی ژست های حرکتی پیکسل 4 فاش شدسنگینی سکوت؛ پیغام یکی از کارمندان از فضای نژادپرستانه ی فرمانده بر گوگل

شاید دوست داشته باشید:

ویدئوی جدید هواوی میت ایکس خبر از معرفی قریب الوقوع آن می دهد

ریچارد یو، مدیرعامل هواوی امیدوار است که گوشی هوشمند تاشدنی ۲۶۰۰ دلاری میت ایکس بوسیله زودی و تا پایان ماه […]

راهنمای خرید گوشی هوشمند برای امور تجاری

احتمالا هنگام گشت و گذار درون اینترنت و بازار برای بیع یک گوشی هوشمند جدید دچار سردرگمی تو انتخاب شده […]

مایکروسافت لانچر با ویژگی های متاخر به روزرسانی شد

مایکروسافت به روزرسانی جدیدی برای مایکروسافت لانچر (Microsoft Launcher) منتشر کرد. جدیدترین بوسیله روزرسانی منتشرشده که اکنون دردسترس همه ی کاربران گوشی […]