نتایج تست هبوط آیفون 11

admin دسته‌بندی نشده

سپس از رونمایی اپل از آیفون ۱۱، این شرکت مطالبه کرد که آخرین گوشی هوشمند این باهم اتحاد کردن دارای جماز ترین شیشه میان تمامی گوشی های هوشمند است. موافق گرایش پس از عرضه ی این گوشی بسیاری از علاقمندان به سراغ تست های کاستی (drop test) و آزمایش صحت ادعای اپل رفتند. ابتدایی تست های کمبود علامت دادند که چه بلایی سر آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس خلال سقوط ۱۱ فوتی (۳/۳۵ متری) روی بتن می آید.مقاله های مرتبط:ویدئو کالبدشکافی آیفون 11 پرو مکس منتشر شدآیفون 11 پرو در بنچمارک گیک بنچ رکوردشکنی کرد

تابدین جا گواه نمایش ی نتایج تست های سقوط Tom’s Guide و EverythingApplePro بوده ایم. نتایج Tom’s Guide بیش ناامیدکننده بودند زیرا که آیفون ۱۱ پرو در همان سقوط اول شکستگی پیدا کرد. اما EverythingApplePro نتایجی کاملا متفاوت به دست آورد و هردو آیفون پرو پیش از انکسار شیشه، ۸ جنین نزول را با موفقیت تعاقب قانون گذاشتند.تست افت Tom’s Guide

تست های کاستی Tom’s Guide اگرچه علمی نیستند اما طبق گفته ی آزمایش کننده با شعار مشابه سازی سقوط های محتمل روزانه ایفا شدند.برای اینکه ببینیم آیفون ۱۱ پرو زرین رنگ چقدر مقاوم است، من شروع گوشی را از ارتفاعی در حدود ضدیت آدم روی بتن مستقل کردم. در این تست درباره ی ارتفاعی حدودا ۳/۵ (حدودا یک متری) فوتی صحبت می کنیم که خیلی بلند تراشیدن.

نخستین کمبود آسیب برازنده توجهی به ورقه نمایش گوشی وارد کرد.

به محض اینکه آیفون ۱۱ پرو را برگرداندم، انکسار های عظمت درون گوشه ی بالا و چپ و ترک هایی کم پهنا و فاضل در صفحه ۵/۸ اینچی OLED از گوشه بالا و چپ تا گوشه ی پایین و عبث مشاهده کردم.

مقابل گفته ی Tom’s Guide، با توجه بوسیله اینکه آیفون XS سال گذشته تو نزول های سه، پنج و یازده فوتی نشکست، این نتایج بسیار ناامیدکننده وجود. البته لازم به ذکر است که آن تست ها در محیط داخل و روی بتن با سطح صاف و صیقلی انجام شده بود.

تو سقوطی دیگر، آيفون ۱۱ پرو بوسیله پشت فرود آمد و آسیبی به شیشه قفا وارد نشد. اما سقوطی دیگر از ارتفاعی حدودا به اندازه ی شانه باعث ایجاد شکستگی هایی تو پشت گوشی شد که این آسیب ها تا صفحه عرضه ادامه پیدا کردند.

Tom’s Guide اعلام می یواش که روی بی قراری رفته آیفون ۱۱ را دوست داشته و تست های کمبود آن لزوما به معنای نامعتبر وجود داشتن ادعای اپل نبوده؛ نیز باید منتظر تست های کاستی بیشتری از آیفون های متاخر تو آینده باشیم.با حیات اینکه از ایستادگی آیفون ۱۱ پرو درون تست های محدودمان راضی نیستم اما آیا خیال می کنم که ادعاهای اپل کاملا پوچ است؟ نه لزوما.

در برنامه ای جدید درون تلویزیون، یک مجری این گوشی را بوسیله رو و پشت از ارتفاع حدودا ۵ فوتی مختار کرد و آیفون حتی یک تراشه هم برنداشت. آن یک سطح متفاوت با سطح تک آزمایش ما است با این حال این هبوط ها علامت می دهد که آیفون ۱۱ می تواند تا حدی آسیب پذیر باشد.

امسال اپل قاب هایی ساطع برای آیفون ۱۱ پیشنهاد داده که علاوه به خشکی امدن افزایش محافظت، فاش این گوشی را مخفی نمی یواش. ضمنا قاب های متنوعی برای تکثیر مقاومت برای آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو عرضه شده است.

اپل نیز اخیرا تغییراتی درون پروگرام ی گارانتی AppleCare ترتیب داده و گوشی را تا ۶۰ روز پس از خرید تحت پوشش قرار می دهد.تست هبوط EverythingApplePro

کانال یوتیوب EverythingApplePro نیز تست های کمبود خود از آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس را منتشر کرد. نتایج این کانال نسبت به تجربه Tom’s Guide بسیار متفاوت و البته امیدوارکننده تر است.

پس از ۸ هبوط که هر کدام از زاویه و فراز متفاوتی (حداکثر بلندی سر) انجام شدند، هیچ شکستگی قابل مشاهده ای در شیشه آیفون ها مشاهده نشد. پس از افزودن بالا آزمایش از فراز سر تا ۱۰ متورم (حدودا ۳ متر) مقداری آسیب داخل فریم فلزی دیده شد ولی شیشه همچنان بدون آسیب باقی ماند.

بالاخره در دومین سری از کاستی های ۱۰ فوتی، صفحه نمایش آیفون ۱۱ پرو شکسته شده و شیشه متعاقب آیفون ۱۱ پرو مکس هم معرفت می شود.

این تست بیشتر با ادعاهای اپل مبنی بر به کاربردن درست ترین تیغ دار کردن میان تمامی گوشی های هوشمند مطابقت دارد. در ویدئو زیر می توانید این تست را به نعوظ کامل ببینید.

دیدگاه های خود داخل رابطه با عملکرد آیفون های جدید داخل این تست های سقوط را با ما به ابونمان بگذارید.برای بررسی ی تمام مطالب مرتبط با گوشی های متاخر اپل محتوی مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، بوسیله ورقه های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 رجوع کنید.بیشتر بخوانید:آیفون 11 پرو مکس امتیاز تعمیرپذیری ۶ از ۱۰ از iFixit گرفتiOS 13 با آسیب پذیری صفحه قفل منتشر شده استاپل با iOS 13.1 عملکرد پردازنده آیفون XS و آیفون XR را محدود می کندجدیدترین داده ها تأییدشده از ردیاب هوشمند اپلiOS 13.1 و iPadOS یک هفته زودتر منتشر می شوند

شاید دوست داشته باشید:

گمارش اپلیکیشن Phone پیکسل روی فدایی از گوشی های دیگر امکان پذیر شد

گوگل پیش زیرفون شماری از اپلیکیشن های پیش فرض گوشی های سری پیکسل را بوسیله صورت عریض از ضابطه پلی […]

مسابقه هواوی بخاطر جایزه یک میلیون دلاری بهینه برنامه مبتنی بر HMS Core آغاز شد

ASGHهواویOOOON آغاز محک نوآوری Apps UP را اخبار کرد و از برنامه نویسان پنج منطقه دعوت به عمل آورد تا […]

آیفون 12 احتمالا توانایی فیلمبرداری 4K با نرخ ۲۴۰ فریم بر حین را خواهد داشت

فلیپ کوروی ملقب بوسیله EverythingApplePro یکی از یوتیوبرهای نام آشنا است که به طور اختصاص درباره ی محصولات اپل محتوای ویدئویی تولید می […]