مشکل صفحه لمسی HTC Sensation پس از یک هفته نمایان می شود

admin دسته‌بندی نشده

گوشی HTC Sensation از گوشی های پرطرفدار 2011 است که جانشین مدل Desire HD می باشد. این گوشی کاملا قدرتمند است و چنانچه آن را درون دست بگیرید حس شیک بودن را به شما منتقل می یواش. بسیاری از کاربرانی که این گوشی را تهیه کرده اند، از آن راضی هستند و غلبه و ظاهر گوشی را تحسین می کنند. بخاطر مشاهده مشخصات طولانی و بررسی این گوشی، اینجاکلیک کنید.

از طرفی، عده ای از کاربران محصولات HTC از کیفیت این محصولات رضایت کافی ندارند. پس از وارسی های مختلف جلوه گر شده است که صفحه لمسی تعداد زیادی از گوشی های HTC Sensation دستخوش مشکل بوده و پس از چند روز (یا چند هفته) کارکرد، چونی و حساسیت بدوی را نداشته و بسیاری از کلیک ها و اشارات انگشت روی صفحه بی جواب جاویدان می ماند.

مدخل پشتیبانی HTC Sensation نیز برای این مشکل پاسخی نداشته و نتوانستند به کاربرانی که دچار مشکل شده اند، کمک کند.

چندی از کاربران از عملکرد دوربین گوشی ناراضی بوده و اشاره کرده اند که با معلوم کردن دوربین و عکس گرفتن با آن، گاهی موبایل Restart می شود.

در ویدئوی تحت مشکل ورق لمسی ابن گوشی به نیکی نمایش داده شده است.

با توجه بوسیله این موارد درون کنار بغرنج Wi-Fi گوشی، بوسیله شما پیشنهاد می کنیم تا زمانی که این مشکلات رفع نشده اند، به فکر کردن خرید HTC Sensation نباشید. در امتداد ویدئو هایی از بغرنج ورق لمسی گوشی مشاهده می کنید.

رویت شما داخل مورد این گوشی چیست؟ آیا شما حزن از گوشی خود ناراضی هستید؟

گوهر: GSMarenaبیشتر بخوانید:HTC امسال بر گوشی های میان رده و سال آینده بر واقعیت مجازی و 5G تمرکز داردHTC مشخصات نهایی و زمان ارائه ی هدست Vive Cosmos را اعلام کردگزارش مالی سه گانه ماهه دوم HTC از تداوم وضعیت بحرانی آن معارفه می دهدوایلدفایر ایکس HTC با دوربین سه گانه و پردازنده Helio P22 رونمایی شدHTC سری محبوب Wildfire را با چهار گوشی اقتصادی احیا خواهد کرد

شاید دوست داشته باشید:

پتنت متاخر شیائومی و طراحی گوشی تاشو صدفی

شیائومی اخیرا پتنتی ثبت کرده است که طرح نوین و جالبی برای گوشی های هوشمند نشان می دهد. باتوجه به بازگشت […]

مشکل ورق لمسی HTC Sensation پس از یک هفته نمایان می شود

گوشی HTC Sensation از گوشی های پرطرفدار 2011 است که خلیفه مدل Desire HD می باشد. این گوشی کاملا قدرتمند […]

راهنمای خرید تلفن هوشمند ویندوزی

AAAگوشیGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON های موجود در بازار۱. نوکیا لومیا 920 چه چیزی از یک گوشی عالی ویندوز فون هفتی بهتر است؟ قطعا […]