نگاه اولین به گلکسی M60 سامسونگ ویژگی های جدیدی را صریح می کند

admin دسته‌بندی نشده

بهSGHAROOOON رطوبت گزیده ای از یک ویدئو مجری گشایی بخاطر گوشی سامسونگ گلکسی M60 داخل یوتیوب منتشر شده است. تو این ویدئو بوسیله دوربین رمز می شود که به باور توضیح دهنده، بهینه تو میان کامل گوشی های سری M است.

احتمالاً گلکسی M60 سامسونگ از دوربینی دوگانه با وضوح ۴۸ مگاپیکسل در پهلو لنزی ۱۶ مگاپیکسلی بهره خواهد برد. هنوز محسوس نیست که ماژول دوم دوربین دقیقا چه کاری را انجام خواهد داد؛ اما باتوجه بوسیله رزولوشن آن، می توان حدس زد که احتمالاً برای تله فوتو خواه عکس برداری گسترده از آن استعمال شود. در این میان، قرارگیری فلاش LED نیز بین دو حسگر دوربین، خود نکته ی جالبی است؛ زیرا تا پیش از این، سامسونگ داخل هیچگاه کدام از دستگاه هایش از این چیدمان استفاده نکرده بود.

درکل نقشه کشی پشتی گوشی کمی با انتظارات قبلی مان از گوشی های سامسونگ فاصله دارد.

برضد گلکسیM40که دوربین سلفی داخل حفره ی نمایشگر قرار گرفته بود، این جنین کره ای ها دوربین سلفی را درون بریدگی نمایشگر قرار داده اند.

باتوجه به اینکه پیش نم هیچگاه گونه اطلاعاتی درباره ی گلکسی M60 بوسیله بیرون درز نکرده بود، نمی قابلیت درباره ی صحت این ویدئو تامین حیات. طراحی متفاوت دوربین پشتی به علاوه رک مشکوک آیکون ها، قدری این ظن را تقویت می کند. با وجودِ این، این گمان نیز وجود دارد که با وسیله حقیقی رو به رو باشیم.

مقدار به روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید مناسب و آگاهانه ی انواع گوشی سامسونگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه ی مشخصات فنی انواع گوشی های سری S، J، M و A A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات همه در حصه محصولات در دسترس شما خواهد.بود مشاهده لیست گوشی های سامسونگبیشتر:بخوانید گلکسی واچ اکتیو 2 با نبوغ پایش ضربان بیرونی ECG معرفی می شودگوشی های سامسونگ با اندروید Q رابط کاربری One UI.2 0 را دریافت می کنندگزارش ها از ایجاد اختلال در تولید گلکسی نوت 10 حکایت می کندپتنت جدید سامسونگ، مدل سازی احتمالی گلکسی S11 را نشان می دهدگلکسی نوت 10 احتمالا ۱۱۰۰ دلار نرخ خواهد

شاید دوست داشته باشید:

گمارش اپلیکیشن Phone پیکسل روی فدایی از گوشی های دیگر امکان پذیر شد

گوگل پیش زیرفون شماری از اپلیکیشن های پیش فرض گوشی های سری پیکسل را بوسیله صورت عریض از ضابطه پلی […]

مسابقه هواوی بخاطر جایزه یک میلیون دلاری بهینه برنامه مبتنی بر HMS Core آغاز شد

ASGHهواویOOOON آغاز محک نوآوری Apps UP را اخبار کرد و از برنامه نویسان پنج منطقه دعوت به عمل آورد تا […]

آیفون 12 احتمالا توانایی فیلمبرداری 4K با نرخ ۲۴۰ فریم بر حین را خواهد داشت

فلیپ کوروی ملقب بوسیله EverythingApplePro یکی از یوتیوبرهای نام آشنا است که به طور اختصاص درباره ی محصولات اپل محتوای ویدئویی تولید می […]