زوم اپ: Life360؛ وجه اشتراک مجله گذاری و ردیابی موقعیت مکانی خانواده و دوستان

admin دسته‌بندی نشده

احتمالا برای شما هم پیش آمده که بخواهید بدانید اعضای خانواده تان کجا هستند خواه بخواهید این امکان را داشته باشید که تو مواقع خاص، برای دیگران درخواست کمک بفرستید. در این سرنوشت از زوم اپ، اپلیکیشن Life360 را معرفی کردن می کنیم که این کارها را برایتان انجام می دهد.

Life360 درمقایسه با Find My Friends اپل، برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS موجود است و برخلاف Trusted Contacts گوگل، کاربران ایرانی نیز می توانند از آن یکروز ببرند. این قابلیت ها درکنار فردی های کاربردی، Life360 آن را بوسیله انتخابی کم ارزش تحول می کنند. همچنین یکی دیگر از فردی های مثبت این برنامه، دردسترس بودن آن ازطریق وب سایت life360.com است.

پس از نصب اپلیکیشن، از شما خواسته می شود به شمار کاربری خویشتن متوجه شوید یا احصائیه جدید بسازید. پس از طی این مرحله، اذن ی دسترسی بوسیله موضع مکانی تان برای شناسایی به دیگران خواسته می شود. اگر کاربر iOS هستید و می خواهید موقعیت زنده ی خود را با دیگران بوسیله اشتراک بگذارید، گزینه ی Always Allow را باید گزینش کنید تا پس از در رو از اپ، به اشترک گذاری متوقف نشود.

داخل این برنامه، مفهومی بوسیله صیت Circle یا موسسه درود شده است. بدین ترتیب، افراد داخل راه اندازی می توانند مفروضات به اشتراک گذاشته شده ی یکدیگر را مشاهده کنند. با انتخاب صیت سازمان ی فعلی درون بالای صفحه، دایره هایتان را می بینید و می توانید دایره ی جدید بسازید خواه به موسسه ی دیگری ملحق شوید. با انتخاب هر دایره، داده ها مرتبط روی نقشه بوسیله نمایش درمی آید. درون قسمت پایین نقشه نیز، می توانید مکانی که دیگران در آن هستند، زمان ورودشان بوسیله آنجا و میزان شارژ دستگاهشان را ببینید. علاوه براین، با انتخاب هر کاربر سابقه ی دو روز گذشته ی او ارائه داده می شود.

در صفحه ی Places، می توانید جا های پرکاربرد و دلخواهتان را اضافه کنید و زمانی که افراد دیگر بوسیله این مکان ها وارد خواه از آن ها بیرون می شوند، اعلامیه (Notification) دریافت کنید. صفحه ی Safety داده ها مربوط بوسیله رانندگی تان را علامت می دهد که بیشتر آن ها از امکانات پولی Life360 هستند. همچنین تو این صفحه، می توانید درخواست کمک بفرستید خواه سیاهه مخاطبان اضطراری (Emergency Contacts) خویشتن را تنظیم کنید.

ورق Settings دربرگیرنده تنظیمات مختلف شبیه اعلامیه های هوشمند، مدیریت سازمان ها و… است. از تقدیر های مهم تر این مقدر شدن می توان به قسمت Location Sharing اشاره کرد. با علنی کردن این گزینه، موقعیت زنده ی شما با سایرین بوسیله اشتراک گذاشته می شود و اگر آن را خلوت کنید، افراد صرفا جا هایی را می بینند که خودتان ورود به آنجا را اعلام می کنید (Check In). علاوه براین، بخش پرسش های مد (FAQs) پرسش وپاسخ های یدکی دربر دارد و راهنمای مناسبی محسوب می شود.

با تفویض دکمه ی « » در نوار پایین، بوسیله قابلیت های متنوع ازجمله Check In و Help Alert (ارسال هشدار کمک) دسترسی دارید. همچنین با انتخاب آیکون پیام ها در فراز سمت ضایع صفحه، می توانید از داخل اپ با سایرین تکلم کنید.

همگی ی قابلیت های ذکرشده امکانات رایگان این پروگرام بودند. این پروگرام دو سنخ تعهد پرداخت پولی دارد: ۱. با حق پول اعانه ماهیانه ی ۲.۹۹ دلاری که ویژگی هایی مانند مشاهده ی تاریخچه ی ۳۰ روز گذشته (بوسیله جای دو روز) و دریافت اعلامیه های نامحدود بخاطر جا های اختصاص (به جای تنها دو مکان) را شامل می شود؛ ۲. با حق اشتراک ماهیانه ی ۷.۹۹ دلاری که مربوط به رانندگی است و علاوه بر طولانی فردی های ابونمان قبلی، معلومات دقیق زیرفون رانندگی، مانند گزارش های مختلف و تشخیص تصادف را ارائه می بطی ء و بیشتر امکانات این اشتراک صرفا در آمریکا کاربردی هستند.

درپایان، می توان گفت Life360 امکانات نسبتا کاملی دارد و قابلیت های حالت مجانی آن همچنین به حدی هستند که آن را به اپلیکیشنی قدرتمند درزمینه ی شناسایی از موقعیت خانواده و دوستان تبدیل کنند. این دستور کار داخل میان کاربران همچنین بیش محبوب است و در اپ استور زیاد از ۳۵۰,۰۰۰ کاربر به آن امتیاز عالی ۴.۸ داده اند. گفتنی است تو گوگل پلی نیز این اپ بسیار از ۵۰ میلیون جنین گمارش شده و نمره بسیارخوب ۴.۵ را کسب کرده است.

پیش ازاین با Life360 آشنایی داشتید؟ شما از چه اپلیکیشن هایی بخاطر اطلاع از موقعیت آشنایان و به تعهد پرداخت گذاری مکان خویشتن استفاده می کنید؟نکات مثبترابط کاربرپسندامکان مشاهده ی موقعیت حی ی دیگرانامکان تاسیس سازمان های مختلفنمایش نمونه شارژ دستگاه دیگران و اعلام کمتر وجود داشتن آنامکان افزودن مکان های اختصاص و اخبار رفت وآمد مربوط بوسیله آن هاامکان تکثیر مخاطبان اضطراری و ارسال هشدار کمکنکات منفیدردسترس نبودن فداکار امکانات مربوط به رانندگی تو ایراندانلود اپلیکیشنپلی استور اپ استوراپلیکیشن های محبوب خود را ازطریق ایمیل [email protected] به زومیت معرفی کردن کنید.بیشتر بخوانید:زوم اپ؛ نگاه ویدیویی به اپلیکیشن اطلس و مسیریاب بلداپل برندگان جوایز طراحی سال ۲۰۱۹ را معرفی کردزوم اپ؛ Walldrobe Wallpapers: معادل اعلای تصاویر پس زمینه موبایلزوم اپ: Wallpaper Carnival؛ عکس های پس زمینه لایو برای آیفونزوم اپ: MyWeather؛ اپلیکیشن زیبای آب و هوا

شاید دوست داشته باشید:

ویدئوی جدید هواوی میت ایکس خبر از معرفی قریب الوقوع آن می دهد

ریچارد یو، مدیرعامل هواوی امیدوار است که گوشی هوشمند تاشدنی ۲۶۰۰ دلاری میت ایکس بوسیله زودی و تا پایان ماه […]

راهنمای خرید گوشی هوشمند برای امور تجاری

احتمالا هنگام گشت و گذار درون اینترنت و بازار برای بیع یک گوشی هوشمند جدید دچار سردرگمی تو انتخاب شده […]

مایکروسافت لانچر با ویژگی های متاخر به روزرسانی شد

مایکروسافت به روزرسانی جدیدی برای مایکروسافت لانچر (Microsoft Launcher) منتشر کرد. جدیدترین بوسیله روزرسانی منتشرشده که اکنون دردسترس همه ی کاربران گوشی […]