زوم اپ: Pacer؛ قدم شمار کاری برای سلامتی

admin دسته‌بندی نشده

پیاده روی و فعالیت روزانه تأثیر بسزایی بر سلامتی می گذارد. اپلیکیشنی که در این زوم اپ معرفی می کنیم Pacer شهرت دارد که تو پایش فعالیت هایتان بوسیله شما کمک می بطی ء. Pacer هرآنچه از برنامه ی گام احصائیه امید دارید، دراختیارتان قرار می دهد. یکی از این محدودیت ها، ایجاد نوعی شبکه ی اجتماعی بخاطر به اشتراک گذاری فعالیت ها است که از این قاعده می توانید پیاده روی های خویشتن را ثبت کنید و با دوستان خود یا همه ی کاربران به پول اعانه بگذارید. این بخش از صفحه ی Feed دردسترس است.

در ورقه ی اصلی تعداد دامنه ها، کالری مصرف شده، زمان فعالیت و مسافت طی شده را مشاهده می کنید و میزان پیشرفتتان باتوجه به هدفتان، نمایش داده شده است. نیز در پایین آن، نمودار میله ای فعالیتتان و امکان ثبت مواردی مانند وزن و فشارخون و فعالیت های مختلف برای هرروز وجود دارد. اگر از سرنوشت بالای صفحه GPS را گزینش کنید، جای خویشتن را تو اطلس می بینید و می توانید از این تقدیر ثبت فعالیت جدیدی را آغاز کنید.

خلال ادا هر فعالیت، می توان موقعیت حی ی خود را با افراد منتخب به وجه اشتراک مجله گذاشت. نیز پس از اتمام فعالیت، می توان آن را در سرنوشت Feed ارسال کرد. مسیرهای بوسیله اشتراک گذاشته شده ی دیگر کاربران نیز از جزء GPS دردسترس هستند. علاوه براین، ویدئوهای آموزشی برای گوناگون فعالیت ها، مانند حرکات کششی روزانه، داخل قسمت Workouts درون بالای ورقه حیات دارند.

از بخش های دیگر این برنامه صفحه ی Me است که داخل آن سابقه ی خود را می بینید و می توانید دوستانتان را افزایش کنید و گروه های جدید بسازید. صفحه ی Insights نمودارها و اطلاعات مختلف را عرضه می دهد و از این قسمت می توانید پهلو روند فعالیت هایتان نظارت کنید. نبوغ جالب دیگر این اپلیکیشن را نیز در صفحه ی Explore می یابید. تو این بخش، فعالیت های مختلفی قرار داده می شود که می توانید همراه با دوستانتان آن ها را انجام دهید یا فعالیت های جهانی این اپلیکیشن را برگزینی کنید و خود را درکنار دیگر کاربران فتنه بزنید.

فردی های مذکور همگی از امکانات رایگان Pacer هستند. حالت پولی این اپ نیز، ویژگی هایی مشابه مربی هوشمند، برنامه های تمرین، ویدئوهای بیشتر و تحلیل های مختلف را دراخیارتان فراغت می دهد و اشتراک سالیانه ی آن ۲۹.۹۹ دلار است.

درمجموع، می قابلیت گفت Pacer اپلیکیشنی بسیار کارآمد برای ایجاد سبب به ترانه فعالیت بیشتر و پایش روند آن است. کاربران iOS و اندروید همچنین به زیبایی به آن امتیاز ممتاز ۴.۹ و امتیاز متجاوز خوب ۴.۶ را داده اند و در گوگل پلی، بیش از ۱۰ میلیون کود گمارش شده است.

شما کاربران محترم زومیت تاکنون از Pacer کاربرد کرده اید؟ دیدگاهتان درباره ی آن چیست؟نکات مثبتامکانات کاملامکان تعامل با دوستان و دیگر کاربرانتحلیل اطلاعات و نمایش مناسب نتایجامکان ساختن و به اشتراک گذاری مسیرهاویدئوهای آموزشیچالش هادانلود اپلیکیشنپلی استور اپ استوراپلیکیشن های محبوب خود را ازطریق ایمیل [email protected] بوسیله زومیت معرفی کنید.بیشتر بخوانید:رابطه اختلالات متابولیکی با الگوی نامنظم خوابآیا شبکه اینترنت پرسرعت 5G فایده منفی بر سلامتی دارد؟اپل برندگان جوایز طراحی سال ۲۰۱۹ را معرفی کردمیزان تحصیلات چقدر روی صلح و صفا پی می گذارد؟داشتن هدف در زندگی می تواند زندگی انسان را طولانی بطی ء

شاید دوست داشته باشید:

ویدئوی جدید هواوی میت ایکس خبر از معرفی قریب الوقوع آن می دهد

ریچارد یو، مدیرعامل هواوی امیدوار است که گوشی هوشمند تاشدنی ۲۶۰۰ دلاری میت ایکس بوسیله زودی و تا پایان ماه […]

راهنمای خرید گوشی هوشمند برای امور تجاری

احتمالا هنگام گشت و گذار درون اینترنت و بازار برای بیع یک گوشی هوشمند جدید دچار سردرگمی تو انتخاب شده […]

مایکروسافت لانچر با ویژگی های متاخر به روزرسانی شد

مایکروسافت به روزرسانی جدیدی برای مایکروسافت لانچر (Microsoft Launcher) منتشر کرد. جدیدترین بوسیله روزرسانی منتشرشده که اکنون دردسترس همه ی کاربران گوشی […]