تجسس انواع نمایشگرهای Retina، Super AMOLED و Super AMOLED Plus

admin دسته‌بندی نشده

AAAAAMOLEDGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOONGHAROOOON

OLEDها از ماده ای براساس کربن مصنوع می شوند که زمان عبور قضیه الکتریسیته نور ساتع می کنند. از OLED ها می توان داخل تاسیس نمایشگرها مصرف کرد. زمان پاسخ گویی، زاویه دید، شفافیت و بازده این نمایشگر بسیار خوب است. نمایشگرهای OLED می توانند بسیار مصنوع باشند، مقیاس آزمایشیی از OLED با ضخامت 50 میکرون ساخته شده است. این نمایشگرها می توانند بصورت درخشنده (Transparent) و یا انعطاف پذیر ساخته شوند. بخاطر کسب مفروضات بیشتر در این بستگی به دایرکتوری IT زومیت رجوع کنید.AMOLED – Active Matrix OLED

عبارت AMOLED به معنای Active-Matrix OLED است. Active-Matrix فناوری آدرس دهی پیکسل ها است. درون واقع یک تصویر از خطوط بسیار زیاد بر هم، تشکیل می شود، فاصله این خطوط آنقدر کم است که با چشم غیرمسطح نمی نبوغ آنها را مشاهده کرد این خطوط شمایل را تشکیل می دهند. نمایشگرهای AMOLED درون تلفن های همراه، دوربین های دیجیتال و مدیا پلیرها استعمال می شود. این نمایشگرها انرژی کمی استعمال می کنند و می توان پنل های بزرگ AMOLED تا سایز 40 اینچ را ساخت.

توضیحات بیشتر تو مورد نمایشگر های AMOLED را تو دایرکتوری IT بخوانید.Super-AMOLED

سامسونگ به نمایشگرهای AMOLED یک صفحه لمسی بیش باریک حدود یک هزارم میلی متر (0.001mm) افزودن کرد و آن را با نام Super AMOLED عرضه کرد. باریکی این سنسور باعث شد که تصاویر بهتر و شفاف تر عرضه داده شده و در تلالو زیاد روز همچنین قابل مشاهده باشند. سامسونگ ادعا می کند که نمایشگرهای Super AMOLED بیش از 20 درصد بهتر از AMOLED ها در تلالو زیاد ادا می کنند و تصاویر در شعاع روز بهتر مشاهده می شوند. Super AMOLED ها طول عمر بیشتری داشته و صفحه لمسی آنها نیز عملکرد بسیار نواخت دارد.Super AMOLED از ماتریس PenTile استفاده می کند

نمایشگرهای Super AMOLED سامسونگ از وضع خاصی برای قیچی کردن ساب-پیکسل ها کاربرد می کند که matrix Pentile نام گذاری شده است. درنمایشگرهای عادی TFT که دارای مدل سازی RGB matrix یا همان (Real-Stripe) هستند هر پیکسل دارای سه گانه ساب پیکسل (ساب پیکسل های قرمز، سبز و آبی) است اما در Super AMOLED دو ساب پیکسل بود دارد و ساب پیکسل سبز حذف شده و ساب پیکسل سبز بصورت اشتراکی با دو ساب پیکسل قزل و آبی فرمان می کند. در تصویر پایین فرق بین نحوه چیدمان پیکسل ها درون اسلوب Pentile Matrix و Real Stripe قابل مشاهده است. (Pentile تو تمثال سمت راست)

Super AMOLED Plus

Super AMOLED Plus درون واقع نسخه ارتقاء یافته Super AMOLED سامسونگ است. این نمایشگرها دارای 50 درصد ساب-پیکسل (Sub-Pixel) بیشتر هستند و در واقع از همان ماتریس RGB به جای PenTile مصرف می کند. این نمایشگرها نسبت به نسل پیش Super AMOLED، باریکتر، روشن تیز شده اند و بازده آنها نیز 18 درصد بهتر شده است.

ساب-پیکسل های بیشتر موجب نمایش مشهود زیرفون تصاویر می شود. البته رزولوشن هر اینچ از نمایشگر Super AMOLED Plus پایین تر از نمایشگر Super AMOLED است. به عنوان نمونه نمایشگر 4.3 اینچی Galaxy S S II که از نوع Super AMOLED Plus است با نمایشگر 4 اینچی S Galaxy S که از نوع Super AMOLED است. مساوی است البته سامسونگ اطلاع دادن کرده که ترانه دارد کارخانه جدیدی را بخاطر تولید نمایشگرهای Super AMOLED Plus تاسیس کند تا به 300ppi برسد و بدین ترتیب وضوح تمثال این نمایشگرها را.

تکثیر دهد نمایشگرهای Super AMOLED Plus اولین جنین داخل نمایشگاه CES 2011 و با تلفن های Infuse 4G با صفحه.نمایش 4 5 اینچی و Galaxy S2 با.نمایشگر 4 3 اینچی.معرفی کردن شد مقایسه Retina با Super AMOLED با

AMOLED Plus نمایشگر Retina یا-همان LCD TFT Ips ساخت LG در iPhone 4، نمایشگر Super AMOLED S در Galaxy S و نمایشگر Super AMOLED Plus همچنین تو نسل دوم Galaxy یعنی Galaxy S2 بکار گرفته شده است در این آزمایش که توسط PhoneArena عمل شده است این سه گانه نمایشگر بوسیله طول طولانی و در یک استدیو حرفه ای با یکدیگر:

مقایسه شده اند این آزمایش در شدت نور متنوع از تاریک تا روبرو. انجام شده است برای تنظیم نور سفید همچنین از سه گانه پارچه صریح که از 90 درصد سفید، 18 درصد خاکستری و 1 درصد مشکی ساخته شده اند، استعمال شده است و همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید هر سه تلفن نام برده شده در محوطه ایی که مشاهده می کنید:

فراغت گرفته اند متون در (نمایشگر جدید سامسونگ) Super AMOLED Plus پیدا تر S از نمایشگر Galaxy S نمایش داده می شوند برهان آن نیز بکارگیری ماتریس RGB تو این نمایشگرها.

بوسیله/جای:PenTile:است/galleryamoled

r1 165 165 gallery از رویت رزولوشن هیچ کدام از دو نمایشگر سامسونگ نمی توانند:

Retina/را:شکست:دهند/galleryamoled

r4 400 275 gallery در نهایت نیز کنتراست تصویر نمایشگرهای سامسونگ فوق العاده بالاست و تفاوت آن با Retina ایفون 4. کاملا شایان مشاهده است اما رزولوشن و زاویه نظر Retina بهتر از. Super AMOLED ها است طعم جزیی ها داخل نمایشگر iPhone 4 طبیعی تر و تو نمایشگرهای سامسونگ اشباع شده:

مرطوب/و:زیباتر:است/galleryamoled

r3: 165-165 منابع | OLED | Info GSM Arena:Wikipedia Phone Arenaبیشتر بخوانید پیش بینی کاهش ۲۵ درصدی ارائه گوشی های هوشمند هواوی در سال ۲۰۱۹سامسونگ تامین کننده نمایشگر اولد مک بوک پرو ۱۶ اینچی و آیپد پرو اپل خواهد بوداحتمال عرضه گلکسی A70s به نشانی اولین گوشی سامسونگ با دوربین ۶۴ مگاپیکسلیموفقیت شعور قلابی سامسونگ در خلق تصاویر متحرک تنها با یک عکسطراحی مدل بعدی گوشی هوشمند تاشدنی

شاید دوست داشته باشید:

ویدئوی جدید هواوی میت ایکس خبر از معرفی قریب الوقوع آن می دهد

ریچارد یو، مدیرعامل هواوی امیدوار است که گوشی هوشمند تاشدنی ۲۶۰۰ دلاری میت ایکس بوسیله زودی و تا پایان ماه […]

راهنمای خرید گوشی هوشمند برای امور تجاری

احتمالا هنگام گشت و گذار درون اینترنت و بازار برای بیع یک گوشی هوشمند جدید دچار سردرگمی تو انتخاب شده […]

مایکروسافت لانچر با ویژگی های متاخر به روزرسانی شد

مایکروسافت به روزرسانی جدیدی برای مایکروسافت لانچر (Microsoft Launcher) منتشر کرد. جدیدترین بوسیله روزرسانی منتشرشده که اکنون دردسترس همه ی کاربران گوشی […]